Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z tabletem po podłączeniu klawiatury


kaperus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie. Zakupiłem sobie nową klawiaturę (Natec Genesis RX66) po jej podłączeniu, mój tablet (Wacom CTL-471) podczas grania zwalnia.. tzn. kursor traci celność. Wiecie co zrobić, aby celność powróciła ? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.


 

image1.png?uid=6904327&m=0

Opublikowano

Podpiąć przez hub USB z zasilaniem 

Obecnie nie posiadam Hub'a z zasilaniem, pytanie, czyli gdybym podpiął mój tablet pod hub'a z zasilaniem, wszystko wróciło by do normy ?

 

Pozdrawiam

image1.png?uid=6904327&m=0

Opublikowano

Nie wiem, musisz sprawdzić.

To może być tylko problem z niskim prądem zasilania i dlatego potrzebny hub z zasilaniem własnym. Zawsze możesz próbować podpiąć tylko pod USB 3 tablet i klawiaturę albo wyskalować go lub zainstalować sterowniki. 

 

Jesteś pewien że to nie jest problem tylko z piórkiem ? 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Jak teraz o tym wspomniałeś, spróbowałem myszką, problem zauważyłem ten sam :/

 

#Edit

 

Zauważyłem, że po odłączeniu klawiatury, celność mojego tabletu jak i myszki wraca, czy jest możliwość, aby wszystko było tak samo z klawiaturą po zakupie hub'a z zasilaniem ?

image1.png?uid=6904327&m=0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...