Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Idlowanie godzin na STEAM !


Gość Unicef

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 


Kontakt: (kliknij na obrazek)



tradecsgo.png steam.png

 

Metody Płatności:

 

logo_square_crop_100.png?1403117902r5LmHyY.png

 

Cennik:

 

1 Miesiąc

7.5zł psc, 1 klucz

 

2 Miesiące

12.5zł psc, 2 klucze

 

3 Miesiące

19zł psc, 3 klucze

 

Jeśli chcesz kupić więcej niż 3 miesiące to pisz do mnie.

 

Muszę mieć twój login i hasło do konta steam, mobilny steam guard musi być wyłączony! I tylko raz będę musiał wpisać kod steamguarda, żebym mógł zacząć idlować !

 

kGwHpMK.png

 

l7mSWQN.png

Opublikowano

Nie spamuj "BUMP" Bo to jest nie potrzebne.

 

Nie polecam. Samemu można zrobić za DARMO!.

Dla Twojej wiadomości odświeżanie jest co 3 dni więc korzystam. Zachęcam do zrobienia poradnika, żeby każdy mógł sobie to zrobić za darmo jeżeli tak piszesz :)

Opublikowano

 

Nie spamuj "BUMP" Bo to jest nie potrzebne.

 

Nie polecam. Samemu można zrobić za DARMO!.

Dla Twojej wiadomości odświeżanie jest co 3 dni więc korzystam. Zachęcam do zrobienia poradnika, żeby każdy mógł sobie to zrobić za darmo jeżeli tak piszesz :)

 

prosze o to poradnik

http://www.mpcforum.pl/topic/1538185-v-tutcounter-strike-global-offensive-idlowanie-skrypt-vps-hd/#entry13007704

:P

 

@anty-warn polecam mimo wysokiej cenny

http://www.youtube.com/xSalvador


 


 


!¤!TOP1 YOUTUBER (MT2)!¤!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

 

Poradnik jest :)

Daj mi vps'a

 

4zl na arubacloud i masz vps

 

@topic

Mozna zrobic to samemu:

1. bezpieczniej

2. taniej (4zl)

 

Po nazwie tematu myslalem, ze to jakis zart xD

u5niwrQ.png

Opublikowano

 

 

Poradnik jest :)

Daj mi vps'a

 

4zl na arubacloud i masz vps

 

@topic

Mozna zrobic to samemu:

1. bezpieczniej

2. taniej (4zl)

 

Po nazwie tematu myslalem, ze to jakis zart xD

 

Poprawie ciebie kolego, bo aruba rozdaje vouchery na 43 zł. Czyli masz za free vpsa z linuxem na 10 miesięcy.

76561197963952284.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Brak aktywności od miesiąca, archiwum.

Jeśli nadal jesteś zainteresowany tematem, to napisz prywatną wiadomość.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...