Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam zespołu na serwer (dedyk)


gwalentog

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

 

Poszukuję pełnego zespołu który będzie wstanie stworzyć dobrze funkcjonujący serwer na najnowszej wersji czyli 1.9.2.

Dokładnie to poszukuję w pierwszej kolejności architektów i budowniczych następnie administratorów i ewentualnie techników.

 

 Co oferuję :

Pełne koszty utrzymania serwera pokrywam osobiście.

Serwer dedykowany:
16 GB ram

Procesor 8 rdzeni po 3.2 GHZ

Dysk ssd 100 GB pod PCI Express

 

Czego wymagam:

Posiadanie mikrofonu

Wiek nie gra roli

Znajomości ortografii od administratorów od reszty nie

Aplikacji teamspeak

Opcjonalnie kamerki

 

 

Proszę wszystkie osoby chętne o napisanie w tym wątku wedle wzoru zamieszczonego poniżej:

 

Nick w mc:

Premium czy non-premium:

Imię:

Wiek

Ranga która Ciebie interesuje:

Czy masz mikrofon:

Czy masz kamerkę:

Czy masz aplikację teamspeak:

 

Opublikowano

Normalnie nie lubię takich podań pisać ale ok :/

 

Nick w mc: Cegli

Premium czy non-premium: Oczywiście że PREMIUM od około 5 lat

Imię: Mateusz

Wiek: 17 (za 9 miesięcy ^^ osiemnastka)

Ranga która Ciebie interesuje: Interesuje mnie ranga Administratora

Czy masz mikrofon: Tak (Blue-Yeti)

Czy masz kamerkę: Niestety nie

Czy masz aplikację teamspeak: Tak (nawet w najnowszej wersji)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Nick w mc: PateKKK


Premium czy non-premium: premium


Imię: Olek


Wiek: 14


Ranga która Ciebie interesuje: Helper / Mod


Czy masz mikrofon: Tak (mikrofon pojemnościowy x 2)


Czy masz kamerkę: Nie


Czy masz aplikację teamspeak: Oczywiście!


Opublikowano

Nick w mc: Tezert


Premium czy non-premium: np. ale mogę kupić


Imię: Damian


Wiek: 18


Ranga która Ciebie interesuje: Budowniczy 


Czy masz mikrofon: Tak


Czy masz kamerkę: nie


Czy masz aplikację teamspeak: Tak


 


 


 


Szukam serwera wraz z kolegą (drugi budowniczy, 17lat)


Opublikowano

Nick w mc: zairoX


Premium czy non-premium: non-premium


Imię: Adrian


Wiek: 15 , w Lipcu 16 


Ranga która Ciebie interesuje: Moderator/Administrator


Czy masz mikrofon: Tak


Czy masz kamerkę: Mam


Czy masz aplikację teamspeak: Mam


Szukasz Grafika ?

Admina ?

Moda ?

Pisz!

Opublikowano

Nick w mc: DarkHunter


Premium czy non-premium: non-premium


Imię: Hubert


Wiek: 15


Ranga która Ciebie interesuje: Administrator


Czy masz mikrofon: Tak


Czy masz kamerkę: Nie 


Czy masz aplikację teamspeak: Tak


Opublikowano

Nick w mc : Kapereq

Premium czy non-premium : niestety non-premium.

Imię : Kacper

Wiek : 16 lat.

Ranga, która Ciebie interesuje : Nie wiem czy takich osób poszukujesz, ale najbardziej interesowała by mnie ranga Pomocnik, ponieważ bardzo dobrze radzę sobie z łapaniem cheater'ów :D Ponad to mam swój kanał na yt, sprawdź : 

Wyłapywacz Kapereq ;)

Czy masz mikrofon : tak

Czy masz kamerkę : nie

Czy masz aplikację TeamSpeak : tak

Pozdrawiam serdecznie ;)

Opublikowano

Imię: Marcin


Wiek 23


Ranga która Ciebie interesuje: Administrator/Technik


Czy masz mikrofon: Tak


Czy masz kamerkę: Nie


Czy masz aplikację teamspeak: Tak


undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Nick w mc: xThoorop


Premium czy non-premium: NONPREMIUM


Imię: Wiecej na pw


Wiek: Wiecej na pw


Ranga która Ciebie interesuje: TECHNIK


Czy masz mikrofon: Tak


Czy masz kamerkę: NOPE


Czy masz aplikację teamspeak: YEP


Opublikowano

Nick w mc: Ciatek


Premium czy non-premium: Premium


Imię: Kuba


Wiek: 17


Ranga która Ciebie interesuje: Administrator


Czy masz mikrofon: Tak


Czy masz kamerkę: Tak


Czy masz aplikację teamspeak: Tak


Opublikowano

Nick w mc: __Rawcio__


Premium czy non-premium: Premium


Imię: Rafał


Wiek: 16 


Ranga która Ciebie interesuje: Administrator


Czy masz mikrofon: Tak, posiadam.


Czy masz kamerkę: Tak ( Po co wam kamerka :D )


Czy masz aplikację teamspeak: Tak ( Obsługi się uczę, skype lepszy )


Pozdrawiam ;)


coollogo_com-239801622.png

Opublikowano

Nick w mc: SKiLLeRmaSteR

Premium czy non-premium: Non-premium

Imię: Mateusz

Wiek: 15 lat

Ranga która Ciebie interesuje: Technik

Czy masz mikrofon: Tak

Czy masz kamerkę: Tak

Czy masz aplikację teamspeak: Tak

Opublikowano

Nick w mc: Lillusia


Premium czy non-premium: premium


Imię: Alicja


Wiek: 16


Ranga która Ciebie interesuje: mogę pomóc z plikami, budową mapy, generalnie we wszystkim :D


Czy masz mikrofon: pewnie :)


Czy masz kamerkę: mam, ale nie rozumiem po co :D


Czy masz aplikację teamspeak: Tak


6770714055827651007269.jpeg
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Temat po miesiącu nieaktywności przenoszony jest do kosza.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...