Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam mam z pobieraniem map z poziomu serwera


SeXPeke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie posiadam własny serwer cs:go na vps

 

Wgrałem go i chce zrobić surf moda ale mam problem otóż dodałem custom mapę specjalnie dla surfa i wywalało komunikat 

 

error missing map <nazwa mapy> nawet utworzyłem FAST DL dałem ścieżkę, sv_allowdownload i takei pierdoły dodałem

 

sv_downloadurl <link do fastdl? też dałem nic nadal się nie pobiera mapa z poziomu serwera, musze ja oraz gracze ja pobrać i zainstalować ręcznie do swojego cs'a.

 

Myślałem że to jest po stronie zepsutego cs'a więc postawiłem go na nowo nadal to samo.

 

Błąd jest taki :

 

 
Got pure server whitelist: sv_pure = 1.
Missing map maps\surf_rebel_scaz_csgo.bsp, disconnecting
 
 
Host_Error: Disconnected
 
Za pomoc nagradzam max like i 5 na profilu 

 

 

 

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Opublikowano

Ustaw sv_pure na 0.

 

Jeśli problem dalej będzie to usuń te mapy co wgrałeś z serwera i wgraj ze swojego folderu csa (common/counter strike go/csgo/maps).

 

Powinno pomóc w 100%.

Opublikowano

działa ale teraz jest taki problem że po przejściu do TT wywala serwer i na nowo się ładuje mapa , oraz po zginięciu nie odradza tylko jest jakby ta animacja zginięcia która nigdy nie znika ;/

Zapraszam na mój teamspeak3 adres: ts-mesharsky.pl 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...