Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AK-47 Niebieski Laminat Minimal Wear (Na bogatości)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa skina: AK-47 Niebieski laminat
Typ wyceny: Euro
Stan broni: Lekko używana
Zdjęcia skina:

Normalny MW;naklejki nówki nie śmigane


Dodatkowy opis: Moje AK ma naklejki o wartości na rynku steam ponad 340 Euro. Naklejki Reason Gaming | Katowice 2014 (48 Euro) , Fnatic | Katowice 2014 (57 Euro) , mousesports (Hologram) | Katowice 2014 (210 Euro) , Clan-Mystik | Katowice 2014 (39 Euro).
Jak ktoś chce może zobaczyć mój ekwipunek jeżeli nie wierzy https://steamcommunity.com/profiles/76561198174260065/inventory/

Czy mógłbym wymagać za niego minimum 20 Euro ?

Jeżeli byłby skin droższy np. redline to cena byłaby o wiele większa wiem o tym, ale to tylko niebieski laminat :(

Czy jeżeli trafiłbym na kolekcjonera to mógłbym dużo zarobić ?

Z góry dzięki za pomoc ;)

Opublikowano

Nie słuchaj majora jak chcesz to 20 euro to chyba nie za bardzo trochę mniej i na pewno ktoś się znajdzie 

Wiem, on chciał mnie podpuścić czy co xD

Ja to tak poluje na Ak mglisty front albo sedno zamieszania. na lounge'u próbuje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...