Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Nowy Zestaw Broni Do Expa _ Sherian.eu


WeeZy`

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie.

Mam do zaprezentowania nowy set który znajdziecie na serwerze Sherian.eu
Jest to broń którą zdobędziecie ulepszając Zatruty Miecz +9.

6777814596101181198553.png


9689214597853061198553.png

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Z*******e sety, nie wiem czemu ale kolorystyką przypominają mi ak-47 aquamarine ;p

vx9hiU3.png


Aktualny serwer: Cagroso.pl / Nick: ZielaR / Klasa: Wojownik Body / Poziom: 20


 

Opublikowano

Ładny secik, ale wydaje mi się ze gdzieś je już widziałem : o

Zapewne na jakims serwerze który również kupił ten set od Dzekona. :)

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Powiedział człowiek który ma w miniaturce grafike z cooltext

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j :awkward: :awkward: :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

vx9hiU3.png


Aktualny serwer: Cagroso.pl / Nick: ZielaR / Klasa: Wojownik Body / Poziom: 20


 

Opublikowano

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j :awkward: :awkward: :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

no faktycznie, bo bronie wpływają na rozgrywkę serwera, nowość i innowacja w jednym, bije pokłony

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j :awkward: :awkward: :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

no faktycznie, bo bronie wpływają na rozgrywkę serwera, nowość i innowacja w jednym, bije pokłony

 

Wiem że nie wpływają na rozrywkę itp, ale chodzi mi o sam fakt, że pierdoli głupoty.

vx9hiU3.png


Aktualny serwer: Cagroso.pl / Nick: ZielaR / Klasa: Wojownik Body / Poziom: 20


 

Opublikowano

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Powiedział człowiek który ma w miniaturce grafike z cooltext

 

Aha, fajnie masz na chacie. pseudo youtuberq

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j :awkward: :awkward: :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

A ty to kto?

Jak można zajebać sety z deva lub mpc lol??,

 

 

 

 

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j  :awkward:  :awkward:  :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

no faktycznie, bo bronie wpływają na rozgrywkę serwera, nowość i innowacja w jednym, bije pokłony

 

Wiem że nie wpływają na rozrywkę itp, ale chodzi mi o sam fakt, że pierdoli głupoty.

 

Ty sam już nie wiesz co mówisz omg.

0TvW4gk.png

Opublikowano

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Powiedział człowiek który ma w miniaturce grafike z cooltext

 

Aha, fajnie masz na chacie. pseudo youtuberq

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j :awkward: :awkward: :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

A ty to kto?

Jak można zajebać sety z deva lub mpc lol??,

 

 

 

 

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j  :awkward:  :awkward:  :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

no faktycznie, bo bronie wpływają na rozgrywkę serwera, nowość i innowacja w jednym, bije pokłony

 

Wiem że nie wpływają na rozrywkę itp, ale chodzi mi o sam fakt, że pierdoli głupoty.

 

Ty sam już nie wiesz co mówisz omg.

 

Typowe niedojebane dziecko.

Widze problemy psychiczne pewnie brat Asfena albo Asfen.

Żegnam kmiocie.

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

 

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Powiedział człowiek który ma w miniaturce grafike z cooltext

 

Aha, fajnie masz na chacie. pseudo youtuberq

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j :awkward: :awkward: :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

A ty to kto?

Jak można zajebać sety z deva lub mpc lol??,

 

 

 

 

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j  :awkward:  :awkward:  :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

no faktycznie, bo bronie wpływają na rozgrywkę serwera, nowość i innowacja w jednym, bije pokłony

 

Wiem że nie wpływają na rozrywkę itp, ale chodzi mi o sam fakt, że pierdoli głupoty.

 

Ty sam już nie wiesz co mówisz omg.

 

Typowe niedojebane dziecko.

Widze problemy psychiczne pewnie brat Asfena albo Asfen.

Żegnam kmiocie.

 

Prawdo boli nie pseudo youtuberze?

@topic kiedy kolejna dawka "nowości"?

0TvW4gk.png

Opublikowano

 

 

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Powiedział człowiek który ma w miniaturce grafike z cooltext

 

Aha, fajnie masz na chacie. pseudo youtuberq

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j :awkward: :awkward: :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

A ty to kto?

Jak można zajebać sety z deva lub mpc lol??,

 

 

 

 

 

 

Kupili jeden set od kogoś i pokazują omg, to jest nabijanie postów. Gdybyście wy zrobili sami i jeszcze kilka to rozumiem.

Ej kolego w tym dziale się nie nabijają posty, to po pierwsze.

Jestem ciekaw czy twój serwer który masz w avku i sygnaturze będzie miał

kupione sety czy zajebane z MPC albo deva.

Widać jaki jesteś spostrzegawczy, jeśli chodzi ci o ilość to kupili do tej pory 3 sety.

Nie wiadomo czy WeeZy będzie jeszcze robił jakieś zakupy.

Widać skutki mefedronu, dziura jak c**j  :awkward:  :awkward:  :awkward:

RADZE PIERDOLNĄĆ SIĘ W ŁEB I WYPIERDALAĆ Z TEMATU.

 

no faktycznie, bo bronie wpływają na rozgrywkę serwera, nowość i innowacja w jednym, bije pokłony

 

Wiem że nie wpływają na rozrywkę itp, ale chodzi mi o sam fakt, że pierdoli głupoty.

 

Ty sam już nie wiesz co mówisz omg.

 

Typowe niedojebane dziecko.

Widze problemy psychiczne pewnie brat Asfena albo Asfen.

Żegnam kmiocie.

 

Prawdo boli nie pseudo youtuberze?

@topic kiedy kolejna dawka "nowości"?

 

Jak twój pseudo badziew z sygnatury ruszy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...