Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakiej platformie grać w Wiedźmina 3?


Bananos12345678

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PC+pad od xboxa. Oczywiście może być bez pada.
Praktycznie wszystko jest lepsze w Wiedźminie 3 na PC, niż na konsolach.
Na konsoli będziesz miał max 30 fps, a na PC możesz się jeszcze pobawić modami.

 

Uwaga, uwaga! Cytuje piękne słowa programisty Wiedźmina 3:

"Wolałbym grać w W3 na PC przy verylow, niż grać w niego na konsoli"

Było o tym bardzo dużo w internetach :D

Opublikowano

To tak jak by pytać czy jeździć trabantem czy lamborghini. Jak masz PC który udźwignie W3 to na nim grasz. Jak takiego nie masz to go kupujesz. Jeśli masz już konsolę to taniej jednak wyjdzie kupić już grę na konsolę, aczkolwiek obstawiam spadki fps bo często widywałem, że ktoś ma z tym problemy.

Opublikowano

Nie ma Wiedźmin na PS3 :D

Ja mam na XOne (który mi się rozwalił na dzień po zakończeniu dodatku Serce z kamienia :D, jeszcze trochę to będę miał nowy) i go polecam. Spadków za bardzo nie zauważałem i się po prostu bardzo fajnie grało.

Na PS4 są podobno najbardziej widoczne spadki.

Opublikowano

Jeśli nie masz konsoli, a nie pójdzie Ci na pc, to lepiej kupić pc. Jeśli jednak zależy Ci na kupowaniu zbędnych rzeczy, to raczej ludzie polecają ps4. 

Budowniczy
Opublikowano

PC - grafika, detale, szczegóły i wiele wiele innych rzeczy, które są znacznie lepsze niż na konsolach. Co do FPS'ów - to jaki macie telewizor/monitor także zależy, czy będziecie mieli "widoczne" te 30 fpsów, czy nie. Przykładowo gra może ci znacznie lagować na ustawieniach ultra, zaś na konsoli nie będzie to odczuwalne.

 

Jednak tak jak wspomniałem, wersja PC'towa jest znacznie lepsza niż konsolowa.

Opublikowano

A pojdzie mi na takim laptopie

Procesor intel core i5 5200

Win xp

Karta geforce nvidia 920

Pamiec 8gb ram

Dysk 500hdd

Nie da rady, za słaby laptop. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...