Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące pomysłu na serwer. Czy zagracie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, robię serwer easyhc, nie jest to taki że jedna godzina gry i od razu gildia, best na serwerze itp.

Kity będą takie jak zwykly kilof, 2 staki mięsa i enderchest.

Drop, będzie trudno być dobrym. Nie jest to łatwe żeby być dobrym gdyż szansa na itemy jest.. Zresztą, wypisze wam cały drop 

Diament 5%

Węgiel 15%

Złoto 8%

Żelazo 10%

Cały drop wypisywać to było bo za długo, ale...

Teraz gildie, itemy na gildie!

Nie są przykładowe typu 

"pinć diaksuw mas gildie"

Drop składa się z nici, emeraldow, obsydianu, tnt, zgniłego mięsa, 16 ryb oraz bloki siana, więc od razu mówię nie jest tak łatwo.

Więc napiszcie czy zagracie na takim serwerze.

(więcej napisze jutro)

Cool-Text-141943018572139.png

Opublikowano

Nie zagram, dużo jest takich serwerów. Niczym się nie wyróżnia, te % co podałeś są zbyt duże. ­

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zmniejsz DROP ! Bo aż boli .

Diament 0.8 %

Złoto 0.5%

Żeby troche trudniejsze było .

 

A na gildie w pierdut diaxów i złota + grzybnie dla utrudnienia .

Napisz plugin na aukcjonera żeby mozna było handlować , dodaj vault , questy + inne npc dla wyglądu . 

Zrób ładnego spawna 

Napisz większość autorskich pluginów .

Wykup dużo reklam u yt którzy mają więcej niż 800 subów i nagrywają mc przede wszystkim .

Do IS dodaj tylko Vip'a ( nie baw się w żadne sVipy , eVipy bo z doświadczenai wiem że nie warto) . Niech ten Vip kosztuje jakieś 7 z groszami .

Wykup bardzo dobrą maszyne

Miej ekipe nie za dużą ( 3 - 4 osoby )

Nie dodawaj żadnych pluginów na enchant bo nie warto

Zmniejsz resp mobów ( minimalnie )

Na starcie zablokuj TNT na 2 dni

I wiele wiele więcej ...

 

Może się rozpisałem ale jeżeli zrobisz to co napisane to powinieneś mieć minimum 100 luda . To już tylko zależy od ciebie kolego . Jeżeli masz robić kolejną sklejke z neta to nawet się za to nie bierz :)

=========================================================================

Pomogłem?! Daj + ;D

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam wymyślić coś orginalniejszego np Bany na 6 h po śmierci jakiś ciekawe itm  na gildie takie jak ziemniaki kości nitki.

baner2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...