Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy te lagi występują tylko u mnie?


Trivor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy tylko ja mam dzisiaj takie lagi? Nawet pvp nie idzie robić :v

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

ja tego problemu nie mam gram normalnie

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

Dla mnie nie, tylko wczoraj tak lagowało i dzisiaj, też i nie wiem co jest :O

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Polecam grać na WTFast, bardzo pomocny program, ew sprawdzać sobie pingi Blade&Soul Ping Tool, jak będziesz miał ciągle duże to może być wina dostawcy internetu.

Opublikowano

Teraz już się to unormowało, więc przyjemnie się gra ;)

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

ten no mam pytanie nieiwem czy to od lagów zależy czy od dysku ale jak przechodze przez te takie krązki jakby loading screeny to przez cwile jakbym biegł w sciane to wina dysku czy lagów?

( . Y . )

w26yvz-5.png

Opublikowano

Też mam lagi, a wcześniej nie miałem. Może dlatego, że jestem teraz na tych końcowych mapach. Był jakiś poradnik, żeby wpisać w wierszu komend services.msc i tam coś wyłączyć. Tutaj cytat:

 

Here's how to turn it off and fix the game:

  • 1. Hit the START button, and in the search box type: services.msc
  • 2. Locate "ASUSGameFirstService" in the list.
  • 3. Right-click "ASUSGameFirstService" and got to "Properties"
  • 4. Change the "Startup type:" option to "Disabled"
  • 5. Press "Apply", then "Okay"
  • OTHER POTENTIAL NAMES FOR THIS SERVICE: cFosSpeed, XFast LAN, Gigabyte Speed

 

Ja nie miałem żadnej z tych opcji, ale zablokowałem "services" od nVidia i teraz jest trochę lepiej.

hmz9.jpg

Opublikowano

ten no mam pytanie nieiwem czy to od lagów zależy czy od dysku ale jak przechodze przez te takie krązki jakby loading screeny to przez cwile jakbym biegł w sciane to wina dysku czy lagów?

To zależy czy ogólnie masz lagi przez ping, jeśli nie to zapewne wina dysku, bo mój kolega miał podobnie, potem kupił sobie dysk SSD i gra chodziła mu pięknie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...