Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]sugestia dotycząca działu "Giełda"


Bakany

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wyrażam głębokie rozczarowanie zasadami panującymi w dziale "Giełda"

Niniejszym chodzi o wymogi potrzebne do otworzenia nowego tematu

Należy być userem forum dłużej niż miesiąc (bodajże) oraz nie mieć na pasku ostrzeżeń więcej niż 33pkt

Według mnie jest to głupie ponieważ mam 70pkt na pasku i co mam teraz zrobić? jestem zmuszony utworzyć multikonto, czekać miesiąc z nadzieją że przez ten czas nie dostane perma za multi :)

Uważam że każdy powinien mieć prawo do założenia nowego tematu w tym dziale ponieważ pkt przy pasku nie wskazują na to że taka osoba jest oszustem, złodziejem itd. ponadto i tak wiadomo że userzy handlują na własną odpowiedzialność

Proszę zatem o pozytywnne rozpatrzenie mojej sugestii oraz o dokonanie korekty zasad w dziale "Giełda"

 

Dziękuje, bajo

Opublikowano

Nie, bo jeżeli ktoś ma już ~70/80 pkt warnów to ma wyjebane w większości przypadków na konto i może sobie innych w c***a robić i okradać. 

Opublikowano

Nie, bo jeżeli ktoś ma już ~70/80 pkt warnów to ma wyjebane w większości przypadków na konto i może sobie innych w c***a robić i okradać.

zarówno user z 10000 postami, 10000 reputacją i 0pkt na pasku może polecieć w c***a w celu uzyskania korzyści

bo konta na forum są raczej bezczenne

Opublikowano

 

Nie, bo jeżeli ktoś ma już ~70/80 pkt warnów to ma wyjebane w większości przypadków na konto i może sobie innych w c***a robić i okradać.

zarówno user z 10000 postami, 10000 reputacją i 0pkt na pasku może polecieć w c***a w celu uzyskania korzyści

bo konta na forum są raczej bezczenne

 

 

Słaby argument. 

Opublikowano

1. temat tutaj

http://www.mpcforum.pl/forum/611-sugestie-dotycz%C4%85ce-forum/

2. możesz czekać na wygaśniecie pkt

3. wymagają tego bo % najczęściej dostaje sie za spam, czyli za to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i piszesz gówno posty, albo flame. Z tego można wywnioskować że ktoś nie potrafi sie zachowywać, wiec po co dawać mu szanse? Ktoś dorośnie, zmądrzeje to będzie miał prawo : ]

ae1d1005fe.png


Opublikowano

1. temat tutaj

http://www.mpcforum.pl/forum/611-sugestie-dotycz%C4%85ce-forum/

2. możesz czekać na wygaśniecie pkt

3. wymagają tego bo % najczęściej dostaje sie za spam, czyli za to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i piszesz gówno posty, albo flame. Z tego można wywnioskować że ktoś nie potrafi sie zachowywać, wiec po co dawać mu szanse? Ktoś dorośnie, zmądrzeje to będzie miał prawo : ]

procenty dostaje sie najczesciej za widzimisie modow albo niepoprawnosc forumowa ;]]]

Opublikowano

 

 

Nie, bo jeżeli ktoś ma już ~70/80 pkt warnów to ma wyjebane w większości przypadków na konto i może sobie innych w c***a robić i okradać.

zarówno user z 10000 postami, 10000 reputacją i 0pkt na pasku może polecieć w c***a w celu uzyskania korzyści

bo konta na forum są raczej bezczenne

 

 

Słaby argument. 

 

Własnie ze bardzo dobry argument co niby te posty daja i reputacje? jesli ktos chcial by dorobić sie i okrasc kogos na np 10,000 to z pewnoscią mial by wyjebane w takie konto gdzie jest 20000 postow i 50000

 

1. temat tutaj

http://www.mpcforum.pl/forum/611-sugestie-dotycz%C4%85ce-forum/

2. możesz czekać na wygaśniecie pkt

3. wymagają tego bo % najczęściej dostaje sie za spam, czyli za to że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i piszesz gówno posty, albo flame. Z tego można wywnioskować że ktoś nie potrafi sie zachowywać, wiec po co dawać mu szanse? Ktoś dorośnie, zmądrzeje to będzie miał prawo : ]

http://www.mpcforum.pl/topic/1506563-opinia-potrzebna-teraz-szybko/page-1#entry12747414 - typ chcial opinie napisalem siberie bo fajnie wygladaja warnik xD

http://www.mpcforum.pl/topic/1528298-losestrike-i-15-afker%C3%B3w-pod-rz%C4%85d/page-1#entry12946626 - typ placze ze przegrywa napisalem zeby sie nauczyl grac 5pkt :D

Opublikowano

Przecież to nie jest forum poświęcone handlowi. Biorąc pod uwagę jak długo był zakaz, to możliwość korzystania z giełdy nie jest prawem, tylko przywilejem.

Nie

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Nie, bo jeżeli ktoś ma już ~70/80 pkt warnów to ma wyjebane w większości przypadków na konto i może sobie innych w c***a robić i okradać. 

Opublikowano

Jestem za. Imo, zarówno parasolki, jak i osoby z prawie całym paskiem ostrzeżeń powinny mieć możliwość wystawienia tematu na giełdzie. Nie ma powodów, dla których mieliby być pomijani. Oszustem równie dobrze może być umbrella 2 godziny po rejestracji, jak i np. exmod z kilkuletnim kontem.

Jeśli już jakieś dodatkowe ograniczenia miałyby być wprowadzane, to mus wstawienia linku do serwisu aukcyjnego. Moim zdaniem, giełda na MPC powinna służyć tylko i wyłącznie, jako forma reklamy, nie jako pośrednik przy sprzedaży. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie. Moim zdaniem wypadałoby podwyższyć wymagania.

 

Również jestem za podwyższeniem wymagań, co do tego działu. Obniżenie? Nigdy w życiu.

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...