Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o poprawę rang w pluginie BPermission, ponieważ nie działają poprawnie.


xMrJoint

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie jest pełen kod błędu, poza tym jesteś pewien, że masz odpowiednią wersje silnika pod wersje pluginu?

sygn.png

Opublikowano

Usuń obecny plugin który posiadasz, zainstaluj plugin PermissionsEx na odpowiednią wersje silnika.

Potem wpisujesz z konsolki:

/pex group Zalozyciel create

/pex group Zalozyciel prefix &7[&4ZALOZYCIEL&7]

/pex group Zalozyciel add *

 

Dodaje też że musisz mieć też plugin Essentials, EssentialsChat.

200.gif Hmmm...

Opublikowano

Wy się chyba nigdy nie nauczycie. Poleciałeś po syntaxie yaml, a w errorze ewidentnie masz o tym informację.

http://www.yamllint.com/

(<unknown>): did not find expected key while parsing a block mapping at line 3 column 3

Jestem początkujący proszę po mojemu :/ I o poprawę kodu i co oznacza kolumna 3 w kodzie? 

Opublikowano

Chodzi o to że plik edytowałeś ręcznie i prawdopodobnie powaliłeś gdzieś spacje, tabulatory itp. Czemu nie skorzystałeś z komend

dostępnych dla pluginu .. ?

Pomogłem ? ;) Daj like !

Opublikowano

Chodzi o to że plik edytowałeś ręcznie i prawdopodobnie powaliłeś gdzieś spacje, tabulatory itp. Czemu nie skorzystałeś z komend

dostępnych dla pluginu .. ?

No wiem o tym ,że coś powaliłem dlatego dałem kod w temacie ,zeby mi ktoś go poprawił (błedy).... Słabi mnie ... Komendami to nie dodam permisji dla poszczególnych rang juz 4 dzień się z tym bawie i dalej nikt mi tego nie wytłumaczył japierdole...

@Edit

Może się da komendami ale ja o tym niewiem więc proszę o pomoc ;) (Wytłumaczenie)

Opublikowano

Po pierwsze: uważaj na słowa

Po drugie: naucz się jak powinien wyglądać poprawny plik "Yaml" a nie tu tabulator, tam spacja, tam odstęp szkoda że akapitów nie ma

 

 

 

 

#Specify the name of your default group here
default: default
#Groups list, this is the only other list that should be in your groups.yml
groups:
#This line specifies the name of your group
  default:
    #You specify your permission nodes here
    permissions: []
    #Groups to inherit. This means admin inherits moderator's permissions
    groups: []
    meta:
      priority: '100'
      prefix: '&9[Default]'
  helper:
    permissions: []
    groups:
      - default
    meta:
      priority: '200'
      prefix: '&b[Helper]' 
  moderator:
    permissions: []
    groups:
      - helper
      - default
    meta:
      prority: '300'
      prefix: '&b[Moderator]'
  admin:
    permissions: []
    groups:
      - moderator
    meta:
      priority: '400'
      prefix: '&c[Admin]'
  headadmin:
    permissions: []
    groups:
      - admin
    meta:
      priority: '500'
      prefix: '&c[Head Admin]'
  wlasciciel:
    permissions: []
    groups: []
    meta:
      priority: '600'
      prefix: '&4[Wlasciciel]'

 

xtIktMb.png

 

 

Pomogłem ? ;) Daj like !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...