Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego typu serwer najlepiej wybrać


Najlepszy tryb serwera Minecraft  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiego typu serwer Minecraft

    • Hardcore (z gildiami)
      0
    • EasyHC
      0
    • Survival + Gildie
    • Sky - Block
      0
    • PvP
      0
  2. 2. Na jaką wersje Minecraft zrobić serwer

    • 1.9.2 (lekkie zmiany 1.9)
    • 1.9
    • 1.8x
    • 1.7x (lecz raczej jej nie wybiore)
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TRYBY


 


 


Hardcore


Grę zaczynamy bez ekwipunku. Musimy sami lub z gildią walczyć o przetrwanie.


Jeżeli zginiemy otrzymujemy bana na określony czas.


 


 


EasyHC


Jak sama nazwa wskazuje jest to łatwjszy Hardcore praktycznie niczym się nie różni są gildie


zmieniło się tylko : drop i itemy na gildie


 


 


Survival + Gildie


Musimy sami zdobyć przedmioty (na niektórych serwerach jest kit), aby przetrwać. W każdej chwili ktoś nas może okraść i zabić. Oczywiście posiadamy swoich sojuszników inaczej klan, gildia którzy sobie nawzajem pomagają i współpracują ze sobą (oni nie mogą nas zabić).


Jeżeli zginiemy to musimy od początku zbierać przedmioty.


 


 


Sky - block


Tworzymy wyspę poprzez komendę. Na stworzonej wyspie najczęściej w powietrzu mamy


na starcie nie dużo bloków (twoja wyspa i itemy ze skrzynki : lawa, woda, dirt itp. Na serwerz często jest sklepik na spawnie


Staramy się rozbudowywać wyspy. Często są rankingi wysp - liczone z ilości bloków.


 


 


PvP


Podczas wejścia na serwer otrzymujemy ekwipunek (zbroję, miecz itp.). Gdy ktoś nas zabije podczas respawnu otrzymujemy "nowe" EQ.


Często na serwerach pvp jest kilka map, w tym również do pojedynków 1 vs 1. Za zabicie kogoś otrzymujemy pieniądze, które możemy


 


wymienić na różne ulepszenia, za śmierć pieniądze zostają nam odjęte z konta.


Opublikowano

​Ja osobiście uważam że ­powinieneś wziąć pod uwagę wersje minecraft 1.7.x, podobno najwięcej osób na tym gra i jest w miarę stabilna 

04:20

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...