Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Krytyczny Błąd Podczas Połączenia Z Filezilla ;//


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Dziś włączam serwer ,loguje się i wpisuję passy oraz

To jest ukryta treść, proszę

 

Uruchamiam FileZilla ,ale jest jakiś tam krytyczny błąd i nie można się połączyć z serwerem ,a Navicat i Serwer działają :(

 

Porty ON też ...

 

Więc w czym problem ?

 

Potem dodam SS

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

a napewno dobrze wszystko wprowadziłeś???

 

Po 1 IP z hamachi zapewne z końcówka .100 Po 2 rain po 3 hasło mcncc.com lub mogłeś zmienić po 4 port 22

DAJ MI TEGO -- nie bądz żyła z góry thx :)

minus+new+blk.jpg

Opublikowano

na 100% dobrze ;//

Root

Mcncc.com <<Zmieniałem ,ale takim samym posługuje się w Logowaniu>>

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

Próbowałem

To jest ukryta treść, proszę

I nic nie dało więc to chyba ,także zbędne ;/

 

Jeszcze jakieś rady ?

post-103988-1279197452,31.png

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do podpisu .

Jbc. to ja to wymyśliłem ;> Pobijecie mnie ? Mou strzela warnami ...

 

 

 

Jeżeli nie jesteś POKEMONEM ,daj "-" ,a jeżeli jesteś ... To też daj "-"

 

dajminusa.png

Opublikowano

nie wiem czy w Total Commander jest opcja połączenia przez SFTP pewnie brałeś FTP to wiadomo, że nie da rady...

popieram dalej

WinSCP ;]

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...