Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycieczka, góry, ale gdzie?


Maczak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano planujemy się zebrać z kumplami w ten weekend i wyskoczyć pochodzić w góry (wycieczka 1 dniowa), tylko nie wiemy zbytnio gdzie, poleci ktoś jakieś górskie miejscowości o pięknych widokach? 

 

A i jak możecie zarzućcie jakimiś zdj

Opublikowano

Pamiętam, że w czasach podstawówki jeździliśmy na kolonie, z 3 na których byłem najbardziej zapamiętałem - Ząb, lub Zęb :D Jakoś tak.

Bardzo fajne widoki, jak znajdę hotel w który mieszkaliśmy to wyśle, ale był mega.­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

No mogę Ci polecic Kościelisko. Sam tam mieszkam i polecam. Blisko do centrum, blisko do szlakow. Pelno restauracji, sklepow. I ogolnie moja mama wynajmuje pokoju i widze, ze turysci przyjeżdżają.

Opublikowano

Ja byłem w Zakopanym co bardzo polecam oraz ostatnio pojechałem z kumplem na Śnieżkę.

Z powrotem, całą drogę zjechaliśmy na jabłuszkach (nie, bez ściemy, z samej góry jechaliśmy na tych plastikowych ustrojstwach).

Cześć! Życzę Ci dobrego dnia! Uśmiechaj się!

Opublikowano

Pamiętam, że w czasach podstawówki jeździliśmy na kolonie, z 3 na których byłem najbardziej zapamiętałem - Ząb, lub Zęb :D Jakoś tak.

Bardzo fajne widoki, jak znajdę hotel w który mieszkaliśmy to wyśle, ale był mega.­

To jest wies, bardziej mozna sie tam wlasnie nacieszyc zapachem gnoju, niz gorami, nie polecam, lepiej Zakopane/Koscielisko, poniewaz wtedy mam latwy dostep do krupowek (takie male centrum do pochodzenia sobie, deptak itp, no i obok tego miasteczko powiedzmy), a do gorek tez blisko (nie trzeba dojezdzach 30 min itp, idzie sie nawet przejsc ;) 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

 

Pamiętam, że w czasach podstawówki jeździliśmy na kolonie, z 3 na których byłem najbardziej zapamiętałem - Ząb, lub Zęb :D Jakoś tak.

Bardzo fajne widoki, jak znajdę hotel w który mieszkaliśmy to wyśle, ale był mega.­

To jest wies, bardziej mozna sie tam wlasnie nacieszyc zapachem gnoju, niz gorami, nie polecam, lepiej Zakopane/Koscielisko, poniewaz wtedy mam latwy dostep do krupowek (takie male centrum do pochodzenia sobie, deptak itp, no i obok tego miasteczko powiedzmy), a do gorek tez blisko (nie trzeba dojezdzach 30 min itp, idzie sie nawet przejsc ;)

 

Przecież to jest obok zakopanego, nadal polecam i z tego co pamiętam to widoki fajne. No ale to chyba była jakaś tam wioska.

 

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Jak góry to tylko Karkonosze. <3

Polecam serdecznie Karpacz i obowiązkowo przejście na Samotnię.

Ewentualnie Szklarską Porębę.

 

 

Samotnia. <3

schronisko-samotnia.jpg

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...