Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak za symulować klikanie w klawisze w minecraft?


KrejZi1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Na wstępnie chciałbym zaznaczyć że nie wiem jak nazwać taki efekt jaki oczekuje więc napisałem "symulować"

 

Więc chciałbym żeby moja postać w mc chodziła w lewo i prawo (Co kilka sekund/bloków żeby zmieniał kierunek) jednocześnie bez dotykania klawiatury (Żeby postać chodziła sama). Po służy mi to jako kopacz na afk.

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

AutoHotkey odpowiada za automatyczne używanie przycisków klawiatury, myszki co jakiś tam czas (nie wiem dużo o tym, napisałem to co wiem)

Opublikowano

Z tego co widzę to do AutoHotKey trzeba napisać skrypt. Ktoś potrafi ?

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

@ref

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

@Szymon245MC Podasz link może do takiego skryptu ? Albo może jakąś stronę w której można poprosić użytkowników o owy skrypt ?

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Opublikowano

Jeden gość podał coś takiego na jakimś forum. Nie testowałem, ale znalazłem to podam.

#SingleInstance force
SetTimer, ClickTimer, 2000
return

ClickTimer:
; If User has been idle for 10 mins
if (A_TimeIdle >= 600000)
    send {control down}{up}{down}{control up}
return

 

P.s. znalazłem ten skrypt po wpisaniu "autohotkey anti afk script" jakby ten nie działał to szukaj dalej.

Opublikowano

Nie działa i nie mogę znaleźć takiego skryptu :/ Szukam dalej kogoś kto znajdzie albo potrafi pisać skrypty.

                                                                                        O

                                                                                       /V\

                                                                                       /''\

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...