Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć ilość FPS?


mafiozodo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam kłopot mianowicie słaby fps skacze 12-35 nie wiem o co chodzi a jak włączyłem streema 9fps ??

laptop lenovo z710

 procek i7-4710MQ   2.5 gz

grafa  GF 840M 

ram 8gb

 

 

ma ktoś jakiś pomysł??

 

Opublikowano

Długo go masz? Dużo wymagających tytułów na nim odpalałeś? Nie przegrzewa się? Masz podkładkę chłodzącą?

Opublikowano

black desert ostatnio na full 

rety ten aion powinien hulać na full ustawieniach poprzedniego lapka mialem jakas karta 512 radeona 4 gbram laptop podłonczony hdmi  42calle  to tam fps byl  najgorszy 40  a tu masakre mam  dodam jeszcze ze mam 2 grafiki  druga to   hd intela ale do  gry ustawiona jest ta 2 

nie niemam podkładki chłodzącej wydaje mi się że raczej nie potrzebuję  temperatura 50 - 75 max80

Opublikowano

Spróbuj usunąć te dwa pliki:

system.cfg 

SystemOptionGraphics.cfg

Uruchom launcher i sprawdź pliki.

Mi tak naprawiło spadki fps, które miałam przez to, iż pobierałam klienta od kogoś innego.

­

k1hvCVp.gif

Opublikowano

a grasz na shift+f12? i może zmniejsz ustawienia grafiki na gorsze.

 

aion jest słabo zoptymalizowany, na to nic nie poradzisz

Opublikowano

No ale my tu chcemy grać w Aiona a nie w BnS, wiec ich optymalizacja nas średnio interesuje :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...