Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DARMOWA PACZKA 150 EFEKTÓW WIDEO DO MONTAŻU!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Film tylko namawia do pobrania pliku (1.34 GB), nie ma skanu a sam film nie pokazuje efektów.

Może poczekam na opinie innych.

Pliku 1,34GB, bo to są tzw overlay'e.

Użyłem kilka tych efektów na tym filmie.

Ze skanem jest trochę ciężko, mógłbym wrzucić co najwyżej z avasta, tyle, że tam jak się skanuje pojedynczy plik to nie pokazuje nazwy pliku na screenie tylko np. że nie ma zagrożeń, co nie ma potwierdzenia, że o ten konkretny plik chodzi.

W paczce jest ponad 150 filmów .mp4/.avi .

W adnotacji jest film jak ich używać :)

tumblr_n0ma3n8fLx1smbf1ao1_400.gif

 
Opublikowano

 

Film tylko namawia do pobrania pliku (1.34 GB), nie ma skanu a sam film nie pokazuje efektów.

Może poczekam na opinie innych.

Pliku 1,34GB, bo to są tzw overlay'e.

Użyłem kilka tych efektów na tym filmie.

Ze skanem jest trochę ciężko, mógłbym wrzucić co najwyżej z avasta, tyle, że tam jak się skanuje pojedynczy plik to nie pokazuje nazwy pliku na screenie tylko np. że nie ma zagrożeń, co nie ma potwierdzenia, że o ten konkretny plik chodzi.

W paczce jest ponad 150 filmów .mp4/.avi .

W adnotacji jest film jak ich używać :)

 

A działa chociaż na VP11?

Opublikowano

 

 

Film tylko namawia do pobrania pliku (1.34 GB), nie ma skanu a sam film nie pokazuje efektów.

Może poczekam na opinie innych.

Pliku 1,34GB, bo to są tzw overlay'e.

Użyłem kilka tych efektów na tym filmie.

Ze skanem jest trochę ciężko, mógłbym wrzucić co najwyżej z avasta, tyle, że tam jak się skanuje pojedynczy plik to nie pokazuje nazwy pliku na screenie tylko np. że nie ma zagrożeń, co nie ma potwierdzenia, że o ten konkretny plik chodzi.

W paczce jest ponad 150 filmów .mp4/.avi .

W adnotacji jest film jak ich używać :)

 

A działa chociaż na VP11?

 

Działa, ja używałem :)

tumblr_n0ma3n8fLx1smbf1ao1_400.gif

 
  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...