Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile trwa zablokowana możliwość zdobywania łupów za toksyczność ?


PaulZo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie.

S+ dostałem, lecz z powodu toksyczności nie mogę zdobywać łupów.

Może wy mieliście blokadę ?

Osiągnięta liczba postów :


50-100-150-200-250-300-350-400-450-500-550-600-650-700-750-800-850-900-950-10000

Opublikowano

Ktoś tam mówił, że niby pół roku, ale nie chce mi się w to wierzyć. Nikt nie pokazał też screena, więc nie ma chyba na razie potwierdzonego info.

Opublikowano

Pół roku ? Rzeczywiście niemożliwe. Chyba że riot przeczuwa coś że spadnie liczba zakupów rp ;/

Osiągnięta liczba postów :


50-100-150-200-250-300-350-400-450-500-550-600-650-700-750-800-850-900-950-10000

Opublikowano

Nie. Gracze, którzy mają zablokowaną możliwość używania czatu albo grę rankingową, jak również ci mający ogólnego bana na grę, nie mogą zdobywać ani odblokowywać skrzyń za pośrednictwem maestrii bohaterów. Chcemy, aby gracze, którzy zostali ukarani przez nasz system, szczerze dążyli do zmiany swojego zachowania. I dlatego okres, podczas którego nie będą mogli zdobywać skrzyń, może trwać nawet dłużej, niż otrzymane ograniczenie czatu lub zawieszenie możliwości gry. Jeśli rzeczywiście się poprawią, to ponownie otrzymywać będą nagrody za swoje rozgrywki. - Oficialna strona Riotu

 

http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/features/warsztat-hextech-jest-juz-dostepny-w-europie

 

Nie otrzymalismy jeszcze informacji na temat trwania kary.

Opublikowano

,,może trwać nawet dłużej, niż otrzymane ograniczenie czatu"

Czyli trzeba moze rozegrac ze 100 gier bez reporta albo cus xD

Opublikowano

,,może trwać nawet dłużej, niż otrzymane ograniczenie czatu"

Czyli trzeba moze rozegrac ze 100 gier bez reporta albo cus xD

100 gier powodzenia xD w tej grze nie da się nie dostać reporta 

Ale przed końcem sezonu jest coś takiego jak fala unbanów że kazdy dostaje unbana więc może wtedy? 

Opublikowano

 

,,może trwać nawet dłużej, niż otrzymane ograniczenie czatu"

Czyli trzeba moze rozegrac ze 100 gier bez reporta albo cus xD

Ale przed końcem sezonu jest coś takiego jak fala unbanów że kazdy dostaje unbana więc może wtedy? 

Raz coś takiego było, nie znaczy to, że w tym roku też to zrobią.

 

,,może trwać nawet dłużej, niż otrzymane ograniczenie czatu"

Czyli trzeba moze rozegrac ze 100 gier bez reporta albo cus xD

Wątpię, nie da się czegoś takiego zrobić jak 100 gier bez raporta grając rankedy :makka:

Opublikowano

Cls

Osiągnięta liczba postów :


50-100-150-200-250-300-350-400-450-500-550-600-650-700-750-800-850-900-950-10000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...