Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy takie serwery mogłyby zdobyć teraz graczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) Założyłem ostatnio serwer survival 1.8.8 Jest jeszcze niedokończony (czekam na essentials 1.8 pod bukkita). Serwer miałby działki z cuboidami (bez plotme) czyli klockami stawianymi na ziemie ;) Parę małych dodatków jak Shop Keepers. Czasami mini eventy jak rozdawanie itemów czy trollowanie (robienie żartów graczą i dawanie nagrody kiedy wykryją trolla). Rangi jak VIP i SVIP z dodatkami. Brak większego P2W

Ale do rzeczy - tak jak w temacie czy taki serwer miałby szanse zdobyć chociaż z 10 aktywnych graczy? Nie wiem czy na pewno upublicznić ten serwer czy może sobie po prostu grać ze znajomymi ;__;

Czekam na odpowiedzi

dlaczego to czytasz?

Opublikowano

Essentials pod 1.8 chyba już nie będzę, ale jest EssentialsX

https://www.spigotmc.org/resources/essentialsx.9089/

zamiast PlotMe lepiej ogarnij PlotSquared

https://www.spigotmc.org/resources/plotsquared.1177/

lub AreaShop

https://www.spigotmc.org/resources/areashop.2991/

ew. PreciousStones

https://www.spigotmc.org/resources/preciousstones.5270/ 

czy RedProtect

https://www.spigotmc.org/resources/redprotect-1-7-1-8-1-9-anti-grief-server-protection.15841/

jakby był dobrze zrobiony, dbałbyś o niego i reklamowałbyś go aktywnie to nawet 20 graczy by zdobył ^^

tylko nie możesz się poddać zaraz po założeniu serwera.

 

a jako silnik ustaw PaperSpigot'a

https://tcpr.ca/downloads/paperspigot

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Zmień silnik na spigot'a. Bez dobrej reklamy w tych czasach trudno mieć dużo graczy na serwerze :/ Najwyżej jak by nie wypalił to włącz białą listę i graj z znajomymi.

Opublikowano

Miałem silnik na spigocie ale zmieniłem 

dlaczego to czytasz?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...