Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Kupie psx oraz gameboy


Unga

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: PlayStation psx


Metoda kontaktu: Pw forum, tam podam GG


Opis rzeczy: Interesuje mnie kupno Psx. Stan bardzo dobry/dobry. Nie przerobiona. 1-2 pady z analogami. Gry bez zarysowań.


Oczekiwana/oferowana cena: Myślę że się dogadamy ale na początek daje 150 zł


Zdjęcia/inne informacje: Brak myślę że UP wszystko napisałam


 


Nazwa rzeczy: nintendo gameboy


Metoda kontaktu: Pw forum, tam podam GG


Opis rzeczy: Interesuje mnie kupno nintendo gameboy. Stan bardzo dobry/dobry. Gumki nieuszkodzone. Minimum 2 gry.


Oczekiwana/oferowana cena: Myślę że się dogadamy ale na początek daje 90 zł


Zdjęcia/inne informacje: Brak myślę że UP wszystko napisałam


kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

Gameboy jest nieopłacalny. Lepiej kup konsolę DS lub DS Lite, która posiada wsteczną kompatybilność do GB Advance. Do GB Color możesz odpalić emulatory.

Możesz już kupić poniżej proponowanej ceny na alledrogo np..

Opublikowano

Gameboy jest nieopłacalny. Lepiej kup konsolę DS lub DS Lite, która posiada wsteczną kompatybilność do GB Advance. Do GB Color możesz odpalić emulatory.

Możesz już kupić poniżej proponowanej ceny na alledrogo np..

Zależy mi głównie na gameboy. Jestem osoba która kolekcjonuje od full gier pc, pod gry na konsole jak i same konsole. advance już posiadam. Został mi gb nintendo ;p

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

GB Nitendo kozak pamietam do dzis mam pelny zestaw z DEUTCH pamietam pakiet premium Moj stary na to miesiac tyrał :D

 

@I te kosmiczne pady hehe ^^ Pamieta ktoś gre Bajo Kazioroo czy jakoś tak??:D

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...