Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Harvettia poraz drugi?


WKRECONY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam  mam dla was mała propozycje żeby powrócić do tego serwera , ogółem sie fajnie zapowiadał niby ale to niby administracja poprawiła wszystkie bugi lecz gracze opuszczali ten serwer drastycznie z dnia na dzien co uczyniło serwer praktycznie martwym gra na nim dziennie o ile można to uznać za gre ok 15 osób xD , lecz pomimo tego Koval nie offnał serweru , o ile dobrze słyszałem maszyna od startu jest i tak opłacona do października tego roku więc trochę czasu jeszcze pozostało żeby go postawić na nogi :) a więc... czekam na wasze propozycje odnośnie powrotu na serwerek lub podanie innych stabilnych bez żadnych zbędnych bzdetów publikacji które już chwile stoją :) 

Opublikowano

Pierw zdobądź fundusze na reklamę, jeden odcinek średnio kosztuje w granicach 50 - 300 zł na YouTube zależy od kogo kupujesz. Następnie zadaj sobie pytanie czemu administracja dopiero teraz naprawiła bugi kiedy ludzie im pisali o nich a oni im obiecywali w nocy itd. itd. i coraz bardziej przekładali naprawianie bugów i w końcu się doigrali, że liczba osób drastycznie spadła.

KJJKCi3.jpg


Zyrion.Pl - Serwer Easy / Medium!


Forum <-- Kliknij aby przejść

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ten serwer według mnie nie ma sensu od początku był tylko pod hajs. Takie jest moje zdanie.

 

Niczym Twój,aby hajs zgarnąć i z Bogiem wszyscy pójdą

Opublikowano

na starcie bylo ludu od huya. Na forum to juz nie mowie.


Ale expilo sie do 30lvl na orkach godzine.


Bugow wiecej niz ciapasow 


I tak yeblo.


Gdyby dalej istnial z liczba graczy minimalnie 400 


Wbilbym


/S3


Opublikowano

 

na starcie bylo ludu od huya. Na forum to juz nie mowie.

Ale expilo sie do 30lvl na orkach godzine.

Bugow wiecej niz ciapasow 

I tak yeblo.

Gdyby dalej istnial z liczba graczy minimalnie 400 

Wbilbym

/S3

 

Spaliliśmy start i stało się jak sie stało. i tyle w tym temacie.

Opublikowano

Brzmi jak multikonto :v

Czemu? Ja tez bym chcial na tym pograc

Ale co dwie osoby moga zwojowac :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...