Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak dopisać do skryptu automatyczne zmienianie rang?


Adziowskyy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Potrzebuję skryptu, skrypt ma polegać na tym, że jeżeli gracz ma range brazg to automatycznie przy wbiciu levela( to już mam) 

daje mu range srebrog (to g to ranga klasy, robie serwer rpg)

 

if player's level = 50:
        set player's tag to "&2(&95 lvl&2)"
 
Chodzi o to na dole :D ale nei umiem tego zrobić, że jeżeli gracz ma taką range to daje mu taką.
       
 
       execute console command "pex user %name of player% group set "
Opublikowano

­Chodzi o poziom doświadczenia?

 

@Edit
Przeczytałem jescze raz, za chwilę napiszę.


@Edit

on player level change:
	if player's level is 50:
		execute console command "pex user %player's name% group set [ranga]"
		set prefix of player to "&2(&95 lvl&2)"

Potrzebujesz do tego Umbaski (http://umbaska.gatt.space/). Nie działa ona na 1.7/1.8. Jeżeli korzysztasz z tych wersji, to możemy zrobić tak, że LVL będzie wyświetlał się przed nickiem podczas wysyłania wiadomości. Jeśli tak chcesz, to daj znać.

Jestem wesoły romek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...