Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak zostać syrenką hehe


Mateusz#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1529566-zapowied%C5%BA-supermt2/#entry12936070

http://www.mpcforum.pl/topic/1529562-supermt2-easy/#entry12936041

Kuźwa, no co jest?

Zamykacie mi temat BEZPODSTAWNIE.

Zrobiłem zapowiedź serwera, straciłem na nią CAŁE 15 MINUT (to bardzo dużo czasu, STRACONEGO czasu)

I zamykacie mi go, bo jest brzydki? Bo nie mam grafika tylko robię wszystko sam?

To zamknijcie też inne zapowiedzi i prezentacje. Wszystkie są przecież takie same.

NIE NO NA SERIO, chyba wrzucę prezentację do działu Ligi Legend.

Może ktoś szukając darmowej skórki do Alistara zahaczy o moją zapowiedź serwera, zainteresuje się nim, wypowie się w temacie. Może i nawet zagra.

 

Na początku serwer był żartem. Ale chyba jednak go postawię. Tak, będzie stał na laptopie mojej mamy. Ona będzie stała koło Strażnika i moderowała czat.

Serwer będzie na hamachi i będzie stał... godzinę? Dzień... może i nawet wieczność?

 

Ktoś zaciekawiony serwerem? Zapraszam do kliku w jeden z powyższych linków. Wypowiadać można się tu, bo dopóki zwierzyniec moderuje działem Metin2 każdy z moich tematów będzie BEZPODSTAWNIE zamykany.

 

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif

Opublikowano

Po 1: Jest giełda, gdzie są DUUUŻO i POLECANYCH usług graficznych. Na przykład: @Soanger 'a lub @Neosieł a.

Po prostu zajrzyj tutaj i sprawdź, czy Twoje warunki i cena będą zgodne z grafikiem -> http://www.mpcforum.pl/forum/790-grafika-i-us%C5%82ugi-graficzne/

 

Tutaj masz na szybko zrobione przeze mnie logo Twojego serwera:

 

8163414590353541010629.png

 

// WIEM, WYGLĄDA OKROPNIE!!! :/ BRAK RAMKI XP

Dzięki za radę. :D

Ale sam fakt, że zamknięto mi temat bez żadnego powodu...

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif

Opublikowano

 

Po 1: Jest giełda, gdzie są DUUUŻO i POLECANYCH usług graficznych. Na przykład: @Soanger 'a lub @Neosieł a.

Po prostu zajrzyj tutaj i sprawdź, czy Twoje warunki i cena będą zgodne z grafikiem -> http://www.mpcforum.pl/forum/790-grafika-i-us%C5%82ugi-graficzne/

 

Tutaj masz na szybko zrobione przeze mnie logo Twojego serwera:

 

8163414590353541010629.png

 

// WIEM, WYGLĄDA OKROPNIE!!! :/ BRAK RAMKI XP

Dzięki za radę. :D

Ale sam fakt, że zamknięto mi temat bez żadnego powodu...

 

 

Wystarczyło, abyś napisał do osoby, która zablokowała temat. W tym wypadku, był to @eSejusiek

Wejdź na jego profil, następnie kliknij w przycisk "Wyślij mi wiadomość" i wpisz zapytanie, dlaczego zablokowano ten dany temat podając link.

Opublikowano

Przeciez powod jest podany:

"To jakiś głupi żart wstawiony dla ogólnego poruszenia więc zamykam."

Opublikowano

Przeciez powod jest podany:

"To jakiś głupi żart wstawiony dla ogólnego poruszenia więc zamykam."

 

 

Na początku serwer był żartem. Ale chyba jednak go postawię. Tak, będzie stał na laptopie mojej mamy. Ona będzie stała koło Strażnika i moderowała czat.

Serwer będzie na hamachi i będzie stał... godzinę? Dzień... może i nawet wieczność?

57192e39824c93eb888999c2fd81258e.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...