Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ts3-4Live.pl - Stworzony przez ludzi dla ludzi !


vStalkeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                 FhzQZxS.png



AzWX12E.png

TeamSpeak 3 został stworzony dla ludzi przez ludzi.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Ts3-4Live.pl ? Czytaj Dalej !


7r3vNJb.png

Licencja 128 slotów.
Lokalizacja: Polska.
Administracja na wysokim poziomie.
Stabilne łącze.
Ochrona Anty-DDoS.


HYxd9On.png

Darmowe kanały.
Strefa VIP.
Ponad 100 rang dla użytkowników.
Boty muzyczne 24/7.
Forum dla użytkowników.
Eventy.
Szybki kontakt z Administracją za pomocą bota AutoPoke.
Kanały specjalnie przeznaczone do gier.
Automatyczna rejestracja.
Luźne rozmowy z Team'em.
A co najważniejsze miłą i kulturalną administrację.


lKoCn6A.png

[Query] Misiek
[Query/Technik] Agresor™
[sSA] private9
[sA] Hades
[sA] Reroy


Ps. Poszukujemy serwerów, klanów, sieci które chciałby korzystać z naszego TeamSpeak'a. Po wszelkie informacje proszę się kierować do [Query/Technik] Agresor™


HzCXFX2.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Bardzo szybka reakcja na Centrum Pomocy ze strony Administracji jest to wielkim plusem.

Bardzo razi w oczy spacer o treści " ▼   √ ι ק   ▼ " jest to niepotrzebne,a psuję efekt wyglądu.

Fajny pomysł na wygląd jak i na samego TS-a. Po rozmowie z Właścicielem myślę,że jest on kompetentną osobą,która zna się na rzeczy.

Niestety ranga ' akcept ' - co prawda jest oryginalnym pomysłem ale osobiście mi się nie podoba. 

Oczywiście jest to kwestia gustu co do wyglądu.. 

 

Głównie oceniam podejście administracji i jakość rozmów dlatego polecam server. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...