Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Essentials - problem z zestawami. Vip/SVip ma przekreślony kit gracza.


9518636

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam taki problem, ze jak grasz wpisuje kit to ma normalnie napisane GRACZ a gdy vip/supervip wpisze /kit to ma przekreslonego gracza a np. VIP normalnie napisane ktos pomoze ? 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

zle troche napisalem racja. Config nic wam nieda wstawialem na inne fora. Chodzi o to, ze jak sie wpisuje /kit gdy ma sie range gracz normalnie pokazuje kity mianowicie : GRACZ 
jezeli to wpisze ranga vip/super vip to pokazuje sie GRACZ <ALE PRZEKRESLONY> a SUPERVIP normalnie sie pokazuje bez przekreslania, zaraz config wkleje


zle troche napisalem racja. Config nic wam nieda wstawialem na inne fora. Chodzi o to, ze jak sie wpisuje /kit gdy ma sie range gracz normalnie pokazuje kity mianowicie : GRACZ 
jezeli to wpisze ranga vip/super vip to pokazuje sie GRACZ <ALE PRZEKRESLONY> a SUPERVIP normalnie sie pokazuje bez przekreslania, zaraz config wkleje

dokladnie to wkleje za jakies pol godziny, niema mnie w domu.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

PermissionsEx:

 

 

groups:

  Gracz:

    options:

      default: true

      prefix: '&1'

    permissions:

    - essentials.warps

    - essentials.warp.list

    - essentials.delhome

    - essentials.sethom

    - essentials.home

    - essentials.sethome

    - essentials.warp

    - essentials.tpdeny

    - essentials.tpaccept

    - essentials.tpa

    - essentials.msg

    - essentials.spawn

    - essentials.kit

    - essentials.kits.gracz

  vip:

    options:

      prefix: '&a'

    permissions:

    - essentials.warps

    - essentials.warp.list

    - essentials.delhome

    - essentials.sethom

    - essentials.home

    - essentials.sethome

    - essentials.warp

    - essentials.tpdeny

    - essentials.tpaccept

    - essentials.tpa

    - essentials.msg

    - essentials.spawn

    - essentials.kit

    - essentials.kits.gracz

    - essentials.kits.vip

  supervip:

    options:

      prefix: '&a'

    permissions:

    - essentials.warps

    - essentials.warp.list

    - essentials.delhome

    - essentials.sethom

    - essentials.home

    - essentials.sethome

    - essentials.warp

    - essentials.tpdeny

    - essentials.tpaccept

    - essentials.tpa

    - essentials.msg

    - essentials.spawn

    - essentials.kit

    - essentials.kits.gracz

    - essentials.kits.supervip

 

essentials : 

kits:

  Gracz:

    delay: 86400

    items:

      - 257 1 efficiency:1 durability:1 name:&1kilofgracza

      - 256 1

      - 258 1

      - 268 1

      - 265 10

      - 298 1

      - 299 1

      - 300 1

      - 301 1

  Vip:

    delay: 86400

    items:

      - 276 1 sharpness:4

      - 277 1

      - 278 1 efficiency:3 fortune:1 durability:3 name:&4KilofVipa

      - 279 1

      - 310 1 protection:1

      - 311 1 protection:1

      - 312 1 protection:1

      - 313 1 protection:1

      - 322:1 5

      - 322 15

      - 57 5

  SuperVip:

    delay: 86400

    items:

      - 276 1 sharpness:5

      - 277 1

      - 278 1 efficiency:5 fortune:3 durability:3 name&bkilofsupervipa

      - 279 1

      - 310 1 thorns:2

      - 311 1 thorns:2

      - 312 1 thorns:2

      - 313 1 thorns:2

      - 322:1 20

      - 322 30

      - 57 15

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nazwy kitów w configu Essentials piszemy małymi literami.

 

Słyszałeś o czymś takim jak dziedziczenie uprawnień w PEX ? Inheritance dokładniej ? Zaoszczędziło by ci to wiele linijek kodu..

 

PS: Następnym razem używaj opcji Edytuj a nie piszesz trzy posty pod sobą

Pomogłem ? ;) Daj like !

Opublikowano

Nazwy kitów w configu Essentials piszemy małymi literami.

 

Słyszałeś o czymś takim jak dziedziczenie uprawnień w PEX ? Inheritance dokładniej ? Zaoszczędziło by ci to wiele linijek kodu..

 

PS: Następnym razem używaj opcji Edytuj a nie piszesz trzy posty pod sobą

Czyli zmienie na male i bedzie pykalo? Dzieki <3

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wklejam ponownie config. Teraz to mam nawet supervip, vip, i gracz przekreslone na kazdej randze.

Essientals

 

 

kits:

  gracz:

    delay: 86400

    items:

      - 257 1 efficiency:1 durability:1 name:&1KilofGracza

      - 256 1

      - 258 1

      - 268 1

      - 265 10

      - 298 1

      - 299 1

      - 300 1

      - 301 1

  vip:

    delay: 86400

    items:

      - 276 1 sharpness:4

      - 277 1

      - 278 1 efficiency:3 fortune:1 durability:3 name:&aKilofVipa

      - 279 1

      - 310 1 protection:1

      - 311 1 protection:1

      - 312 1 protection:1

      - 313 1 protection:1

      - 322:1 5

      - 322 15

      - 57 5

  supervip:

    delay: 86400

    items:

      - 276 1 sharpness:5

      - 277 1

      - 278 1 efficiency:5 fortune:3 durability:3 name&aKilofSuperVipa

      - 279 1

      - 310 1 thorns:2

      - 311 1 thorns:2

      - 312 1 thorns:2

      - 313 1 thorns:2

      - 322:1 20

      - 322 30

      - 57 15

 

 

permissionex :

 

 

groups:

  Gracz:

    options:

      default: true

      prefix: '&1'

    permissions:

    - essentials.warps

    - essentials.warp.list

    - essentials.delhome

    - essentials.sethom

    - essentials.home

    - essentials.sethome

    - essentials.warp

    - essentials.tpdeny

    - essentials.tpaccept

    - essentials.tpa

    - essentials.msg

    - essentials.spawn

    - essentials.kit

    - essentials.kits.gracz

  Vip:

    options:

      prefix: '&a'

    permissions:

    - essentials.warps

    - essentials.warp.list

    - essentials.delhome

    - essentials.sethom

    - essentials.home

    - essentials.sethome

    - essentials.warp

    - essentials.tpdeny

    - essentials.tpaccept

    - essentials.tpa

    - essentials.msg

    - essentials.spawn

    - essentials.kit

    - essentials.kits.gracz

    - essentials.kits.vip

  SuperVip:

    options:

      prefix: '&a'

    permissions:

    - essentials.warps

    - essentials.warp.list

    - essentials.delhome

    - essentials.sethom

    - essentials.home

    - essentials.sethome

    - essentials.warp

    - essentials.tpdeny

    - essentials.tpaccept

    - essentials.tpa

    - essentials.msg

    - essentials.spawn

    - essentials.kit

    - essentials.kits.gracz

    - essentials.kits.supervip

  Admin:

    options:

      prefix: '&8'

    permissions:

    - '*'

schema-version: 1

 

 

<jak robic spoilery?>

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Sprawdz jak wygląda oryginał z angielskiego configu Essentials.

 

Lub w każdym kicie napisz:    delay: 105

 

Tutaj wstawiam angielski config kitów, porównaj sobie ze swoim i zobacz co jest żle.

kits:
  tools:
    delay: 10
    items:
      - 272 1
      - 273 1
      - 274 1
      - 275 1
  dtools:
    delay: 600
    items:
      - 278 1 efficiency:1 durability:1 fortune:1 name:&4Gigadrill lore:The_drill_that_&npierces|the_heavens
      - 277 1 digspeed:3 name:Dwarf lore:Diggy|Diggy|Hole
      - 298 1 color:255,255,255 name:Top_Hat lore:Good_day,_Good_day
      - 279:780 1
  notch:
    delay: 6000
    items:
      - 397:3 1 player:Notch
  color:
    delay: 6000
    items:
      - 387 1 title:&4Book_&9o_&6Colors author:KHobbits lore:Ingame_color_codes book:Colors
  firework:
    delay: 6000
    items:
      - 401 1 name:Angry_Creeper color:red fade:green type:creeper power:1
      - 401 1 name:StarryNight color:yellow,orange fade:blue type:star effect:trail,twinkle power:1
      - 401 2 name:SolarWind color:yellow,orange fade:red shape:large effect:twinkle color:yellow,orange fade:red shape:ball effect:trail color:red,purple fade:pink shape:star effect:trail power:1
 

200.gif Hmmm...

Opublikowano

Jeszcze jedno nie chce tworzyc nowego tematu. Czemu jak ustawiam w worldguardzie, chest open allow to nie mozna otwierac ender chestow?Ktos pomoze?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jeszcze jedno nie chce tworzyc nowego tematu. Czemu jak ustawiam w worldguardzie, chest open allow to nie mozna otwierac ender chestow?Ktos pomoze?

Flaga "use". A jeśli to na spawnie otworzyć nie można to spawn-protection w server.properties usuń.

sygn.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...