Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bot wyszukujący 10 różnych fraz - jeśli znajdzie to w nią klika


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuje bota do małego quizu, zeby robić to automatycznie.
Bot miałby polegać na tym ze przeszukuje strone szukając 10 osobnych fraz... i jesli znajdzie którąś z nich to w nią klika. i zapętlenie tego 10 razy zeby skonczył quiz.

 

Potrzebuje kolo 1000 wypełnionych quizów.. a polegajac na internautach jest wypełniane ok. 5-10 dziennie.
Nie mam na tyle czasu.. dlatego potrzebuje bota ktoremu wpisze słowa ktore ma szukac i je klikać jak znajdzie- bo w quizie pytania pojawiaja sie w sposob losowy. Jest to prosty quiz gdzie odpowiedzi sa pisane a nie w formi obrazka.

 

Pozdrawiam i czekam na rezultaty.

P.S. Mam nadzieje ze napisałem to w sposob w miarę jasny.

POMOGLEM???

Daj Łapkę w góre, to nic nie kosztuje a mnie zadowoli ;D

Z góry dzięki;)

Opublikowano

Może napisałeś w sposób jasny ale liczysz na gotowy kod a to nie temat ani dział na pisanie komuś programu. Masz temat zleceń w nim sobie napisz. 

 

Najlepiej użyć obsługi IE w autoit albo winhttp 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

no to poinstruujcie mnie jak to mozna podejśc. znam tylko podstawowe pfunkje tego programu.

POMOGLEM???

Daj Łapkę w góre, to nic nie kosztuje a mnie zadowoli ;D

Z góry dzięki;)

Opublikowano

probowałem zrobić nkcje przyciskajacą ctrl+f wpisanie frazy i ctrl + enter zeby klikło w to.. fraze znajduje ale niestety nie klika w nią ;/

jakiś pomysł ??

POMOGLEM???

Daj Łapkę w góre, to nic nie kosztuje a mnie zadowoli ;D

Z góry dzięki;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...