Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NoNameServer - zapowiedź


dlategoniegram7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jeśli spodziewasz się super prezentacji serwera ($_$) to możesz to przestać czytać ale potem nie miej do mnie pretensji że chciałeś grać ale nie chciałeś.

 

Do rzeczy :)

 

Zapraszam ludzi którzy chcą sobie zagrać na serwerze który dopiero powstaje. Coś w stylu beta testy :D

Na czym będzie polegał serwer ?

Bardzo proste

Diamentowy miecz to nie będzie ten sam diamentowy miecz

Co to oznacza ?

To oznacza że każdy miecz, zbroja, łuk itp. będą miały zmienne obrażenia pancerz i wytrzymałość :)

Na serwer dochodzą dodatkowe statystyki

 

Obrażenia
Pancerz
Unik
Blok
Szansa na trafienie krytyczne
Obrażenia krytyczne
Życie
Regeneracja życia
% na kradzież życia (ileś % szans na to że atak przywróci 15% zadanych obrażeń)
Podpalenie
Spowolnienie
Zatrucie
Wither (Czarne serca i zadaje obrażenia
Ślepota
Szybkość

 

 

Chcę aby to gracze pomagali w tworzeniu serwera. Co to oznacza ? Że KAŻDY Gracz może napisać własną propozycję przedmiotu

Gra głównie skupi się na gildiach itp.

Będą istnieć 3 światy

1 - łatwy

2 - średni

3 - bardzo trudny

Co to znaczy ?

Na świecie pierwszym będą normalne potwory

Na średnim będą wzmocnione

Na bardzo trudnym potwory będą potężne

Co to daje ?

Typowy Jan Kowalski aby zagrać na 3 świecie potrzebuje pomocy kolegów a co to daje ? Koledzy + gra = świetna zabawa

System poziomu to system xp

Po śmierci tracimy 50% naszego poziomu. Czyli jeśli mamy poziom 50 i zginiemy to poziom spadnie na 25.

Na serwerze będą mini klasy. Każda mini klasa będzie mogła używać tylko określonych przedmiotów. (Przedmioty dzielą się na ogólne lub klasowe)

W każdym świecie powstaną 3 miasta. (Gracz nie otrzyma informacji gdzie to jest)

 

Aktualnie serwer będzie opierał się na Hamachi (Jutro zaczynamy) potem przeniesiemy się na hosting. Hamachi (zamknięta beta) -> hosting (zamknięta beta) -> hosting (otwarta beta)

 

Forum: http://www.nonameserver.oxn.pl <-- tu składa się propozycję przedmiotów :)

TS3: 158.69.222.121:10013 <-- tu można sobie pogadać

 

 

Co zyska Beta Tester ?

1. Każdy Beta Tester otrzymuje JEDNO konto na którym otrzyma startowe przedmioty do testów +10 poziomów +64 jedzenia +10min ochrony przed obrażeniami

2. Dostęp do zamkniętych stref na forum gdzie będzie można się wypowiadać co poprawić i co dodać

3. Jak serwer już ruszy to "rangę" BETA (podczas testów ustalimy co będzie dawała ta ranga)

4. Możliwość zapraszania znajomych (Znajomy nie otrzyma rangi Beta Tester ale jeśli będzie aktywny to można się zastanowić)

 

Co musi "znieść" Beta Tester ?

1. Serwer dopiero startuje mogą być błędy

2. Łatwiejszy poziom rozgrywki (nie dotyczy świata 3)

3. Możliwość usunięcia wszystkich przedmiotów z ekwipunku (w skrzynkach dalej możecie sobie trzymać)

4. Możliwość otrzymania legendarnego przedmiotu który będzie dostępny tylko podczas beta testów :)

EasyHC ? - EasyHardcore

HardPC ? - HardPeaceful

Zróbcie jeszcze MedmiuMedium

i EasyEasy

kur albo serwer jest hardcore albo easy .......

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...