Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4040014589272181098830.png

 

 

2562214561625881098830.png1385304711-U691595.png Ip: offline
 

2562214561625881098830.png1385304711-U691595.png Wersja: 1.9.x

 

2562214561625881098830.png1385304711-U691595.png Sloty: 50

 

2562214561625881098830.png1385304711-U691595.png Rodzaj serwera: Dedykowany

 

2562214561625881098830.png1385304711-U691595.png PvP: Tak

 

2562214561625881098830.png1385304711-U691595.png Poziom trudności: Trudny

 

2562214561625881098830.png1385304711-U691595.png Premium: Nie

 

ebcb64d1a2e49b6e78e67bf95a002dc51c56b5ee

Serwer jest survivalem na dużej mapie DayZ

Został zwiększony poziom trudności, tak żeby gra stanowiła wyzwanie

Można podróżować po zniszczonych miastach, opuszczonych domach, ruinach

Poza terenem spawnu można do woli budować i niszczyć

Celem gry jest osiedlenie się w opanowanym przez potwory świecie i przeżycie

Zbudowanie domu na gruzach przeszłości

 

Główne zmiany:

 

-usunięto resp: creeper'ów, szkieletów, pająków, enderman'ów, wiedźm, zwierząt (nowe zwierzęta się nie spawnują, można znaleźć  stare, ale jest ich mało. Można też założyć hodowle. W niektórych ukrytych skrzyniach są jajka spawnujące)
-resp zombie został kilkukrotnie zwiększony
-z zombie można teraz zdobyć kości, proch, skórę i diamenty
-potwory nie palą się za dnia
-w miejscu śmierci gracza pojawia się skrzynia z jego ekwipunkiem, znika po 5 godzinach
-aby ściąć całe drzewo wystarczy zniszczyć drewno na samym dole

 

 

Serwer nie ma i nigdy nie będzie miał mikropłatności! Każdy jest równy!

 

bdbbde7b78aee8521e056e2df241654b9b3cec6f

 

 

 

 

f87900d4733f4df5dfd29a598c0bf7adb2bf67ce

 

6728814589428921098830.png

 

8283914589428921098830.png

 

9324314589428921098830.png

 

6682914589428921098830.png

 

4693214589428921098830.png

 

6263214589428921098830.png

 

9787914589428921098830.png

 

6367714589428921098830.png

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngAides

 

Co jest nie tak z 1.8?

 

Edit:

 

Rada dla potencjalnych graczy:

 

Najlepiej pierwsze noce spędzić w jakimś budynku, zastawić czymś drzwi i poruszać się po dachach. Wyjście na ulice w nocy bez dobrego eq to samobójstwo  ;)

Opublikowano

@ref

 

Usunięto też resp szkieletów i pająków. Od teraz spotkacie już tylko zombie!

 

Od teraz z zombie oprócz skażonego mięsa dropią:

 

-Kości (50% na 1-2)

-Proch (30% na 1-2)

-Diamenty (5% na 1)

Opublikowano

fajny serwer może być ALE 1.8 to największe gówno, najgorsza wersja. Zrób żeby dało się wejść na 1.7 ewentualnie na 1.9 

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

@ReFaza no tragiczna wersja, lagi na optifine 1.8 mam większe niż na 1.9 bez optifine :v Nikt nie gra na 1.8, chyba że jakieś uhc ale w polsce nikt ci na 1.8 nie będzie grał, syf wersja i tyle

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

@MowiaMiJanusz

 

Nigdy nie widziałem serwera na postapokaliptycznej mapie na której można do woli niszczyć i budować, więc go zrobiłem :p

Przynajmniej różni się od innych  ;) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...