Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z klawiatura


motiross25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pacjent: tracer hellway

objawy: wszystko dziala jak powinno jest pieknie do momentu gdy szybko naciskam A D

mianowicie przy graniu w cs stojac w dorsach na midzie np. z awka wciskam szybko ADADADADADADAD i w pewnym momencie gdy tak naciskam to zaczyna isc w lewo a ja trzymam D, lub w prawo gdy mam wcisniete A jest to dosc uciazliwe bo czasami szybkie wciskanie ad jest spoko pomyslem na wychylanie sie, moze ktos mial z tym juz problem albo ma jakis pomysl ?

sterowniki aktualne

przepinane na inne USB

wszystkie mozliwe opcje klawiatury i w cs i w panelu sterowania wyprobowane

klawisz zmiany tempa na klawiaturze rowniez nie pomaga, fajnie by bylo to jakos naprawic ale mi sie skonczyly pomysly.

taki blad klawiatury jest tylko w cs go w innych grach nie ma problemu.

preview.png
Opublikowano

­mozliwe ze komp nie wyrabia. W sensie brak mu mocy zeby zrozumiec ze juz pusciles klawisz. zmien detale i zobacz czy tak samo bedzie



memewarenetlxshv.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...