Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

co kupić za golda ?


Renegat69

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zastanawiam się co kupić za 2400 golda może mi ktoś doradzi ?
zastanawiałem się nad jakimś czołgiem premium ale nie wiem który byl by dobry
z góry dzięki za pomoc :)

Opublikowano

a jak on ma z mobilnością ? a może zamiast konta prem kupić drugi czołg do 1500 golda ? 

Opublikowano

Kupuj na promocji za 750, pojawia się takowa dosyć często. 

 

Churchill ma ciut lepszą mobilność od kv-1.

Opublikowano

zastanawiam się co kupić za 2400 golda może mi ktoś doradzi ?

zastanawiałem się nad jakimś czołgiem premium ale nie wiem który byl by dobry

z góry dzięki za pomoc :)

 

Zastosuj Kod nr 23 , to będziesz miał razem 3000 Golda

http://www.mpcforum.pl/topic/1422286-kody-z%C5%82oto-premium-czo%C5%82gi-informacje/

test

 

 

Opublikowano

Kupuj na promocji za 750, pojawia się takowa dosyć często. 

 

Churchill ma ciut lepszą mobilność od kv-1.

może i poczekam to w sumie sporo taniej tylko ciekawe czy będzie za tydzień czy za mieś

 

hm no to dobry musi być :) a jeszcze jakiś czołg warty polecenia ? myślałem też nad tym chińskim tygrysem jest troche droższy ale wygląda dobrze

gra ktoś nim ? 

 

 

up@ już kiedyś z tego korzystałem ale dzięki :)

Opublikowano

Japoński tygrys to shitank, nie warty zakupu, pieniądze w błoto. Lepiej jakiś 7t typu Su-122-44 lub najlepiej zainwestować w 8 - np. cdc, T-54 prot., is-6.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...