Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę odpalić botów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Gdy chce odpalić bota na linuxie to pokazuje mi się taki komunikat.

 

-bash: command not found

 

Co mam jeszcze dograć?

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano

Kolego jaki to jest bot a i takie pytanko masz zainstalowane? 

apt-get install php5

apt-get install screen i czy oddałeś odpowiednie prawa folderowi jeśli chciałbyś pomocy pisz pw lub na email:

[email protected]

AOWD3IA.png

Opublikowano

Mam zainstalowane php i screen a bot to Mini bot wyświetlający ilość osób na serwerze. Gdy go odpale to nie ma go na liście odpalonych komend

http://www.mpcforum.pl/topic/1456537-bot-mini-bot-wy%C5%9Bwietlanie-ilo%C5%9Bci-u%C5%BCytkownik%C3%B3w/

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano

Jeśli w katalogu home to wpisz cd /home później chmod 0755 -R UseronChannel a później weź cd UseronChannel i potem odpal bota i powinno działać pozdrawiam jeśli pomogłem zostaw + 

AOWD3IA.png

Opublikowano

Niestety nie działa. Po odpaleniu bota nie widać go

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano

Już działa jakimś cudem ale rozłącza się co chwile

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano

Witam

 

Gdy chce odpalić bota na linuxie to pokazuje mi się taki komunikat.

 

-bash: command not found

 

Co mam jeszcze dograć?

 

 

NO K***A NO NIE >>.


-bash: command not found

Źle wpisałeś komendę lub komenda nie istnieje.

 

 

Jaki to bot?

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Problem rozwiązany

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...