Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Boku Dake ga Inai Machi - warto obejrzeć?


Clineq13

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To czy ci się spodoba zależy jedynie od Ciebie. Jednym się podoba dla niektórych syf. Polecam pooglądać 3-4 odcinki, jeżeli się spodoba to oglądać dalej.

Opublikowano

Anime od początku na pewno cię przyciągnie do ciebie, lecz później zawiedzie, gdyż jest zbyt

 

 

Przewidywalne

 

 

 

Spoiler nie taki ostry.

Opublikowano

Anime godne polecenia aczkolwiek jeśli mam wytyczać to ostatnie odcinki mnie trochę zawiodły ;d. Dzięki za wszelkie opinie :).

Opublikowano

Anime sezonu zimowego 2015/2016, wybija się nieco ponadprzeciętność. Ma kilka ciekawych momentów, plot-twistów. Nie wiem też jak to wyglądało dokładnie w mandze, ale mogło być w sprawie killera mniej przewidywalne. 

Przez 3 ostatnie odcinki spadło o 10 miejsc na MAL. 

Opublikowano

Anime sezonu zimowego 2015/2016, wybija się nieco ponadprzeciętność. Ma kilka ciekawych momentów, plot-twistów. Nie wiem też jak to wyglądało dokładnie w mandze, ale mogło być w sprawie killera mniej przewidywalne. 

Przez 3 ostatnie odcinki spadło o 10 miejsc na MAL. 

Mów co chcesz ale ostatni odcinek był ciekawy :D

.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...