Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak ustawić, aby dana ranga nie mogła pisać na czacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj.

3 kroki:

  1. Odznacz: b_client_channel_textmessage_send
  2. Ustaw: i_client_needed_private_textmessage_power na 999999
  3. Ustaw: i_client_private_textmessage_power na -1

Gotowe.

 

Ogólnie mówiąc jeśli ustawi opcję 2 to ranga z permisją 99999 będzie musiała mieć aby móc do tej osoby pisać.

Uprawnienie regulujące jaką dana grupa/osoba musi mieć moc, aby wysyłać prywatną wiadomość do tej grupy/osoby. :v

Opublikowano

 

Witaj.

3 kroki:

  1. Odznacz: b_client_channel_textmessage_send
  2. Ustaw: i_client_needed_private_textmessage_power na 999999
  3. Ustaw: i_client_private_textmessage_power na -1

Gotowe.

 

Ogólnie mówiąc jeśli ustawi opcję 2 to ranga z permisją 99999 będzie musiała mieć aby móc do tej osoby pisać.

Uprawnienie regulujące jaką dana grupa/osoba musi mieć moc, aby wysyłać prywatną wiadomość do tej grupy/osoby. :v

 

 

Szczerze mówiąc - to już jest kwestia gustu :)

Niektórzy robią tak jak KlassKai podał, a niektórzy robią bez kroku drugiego. 

Według mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu wykonanie kroku 1 i 3.

Niech piszą do niego, chłopak nie będzie mógł jedynie odpisywać. 

Opublikowano

Powiem Wam tak chłopacy, kolega chciał bez możliwości napisania na pw, a więc można te dziewiątki zamienić np. na większą wartość niż ranga domyślna wtedy nie napisze nikt do Niego i nie będzie takowej konwersacji :)

Opublikowano

­Witaj, robisz tak:

 

~ b_client_channel_textmessage_send [Odznaczasz] | Zabroni użytkownikowi pisać Wiadomość na Kanałowym Czacie

~ i_client_private_textmessage_power -1 | Zabroni użytkownikowi pisać Wiadomość Prywatna

 

Dodatkowa Opcja:

 

~ i_cleint_need_private_message 0 |

ewt 1000 wtedy nikt na serwerze nie będzię mógł do danego osobnika pisać, przy czym nie będzie możliwe nawiązanie Konwersacji pisemnej. | Zabroni użytkownikowi odbierać Wiadomości prywatnej.

 

Pozdrawiam

Kacper S.

­

Opublikowano

Dodatkowa Opcja:

 

~ i_cleint_need_private_message 0 |

ewt 1000 wtedy nikt na serwerze nie będzię mógł do danego osobnika pisać, przy czym nie będzie możliwe nawiązanie Konwersacji pisemnej. | Zabroni użytkownikowi odbierać Wiadomości prywatnej.

 

Nie powinno być przypadkiem -1? :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...