Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie dotyczące kary.


csNE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jak bede dostawal honory np od swoich kolegow z premade to pozbede sie tej kary ze nie moge dropic skrzynek? Ban na czat juz zbilem ale nadal pisze ze za zachowanie nie moge dropnac.

Opublikowano

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

Opublikowano

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

3 miesiące

giphy.gif

Opublikowano

 

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

3 miesiące

 

@krvl skąd wiesz

Opublikowano

 

 

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

3 miesiące

 

@krvl skąd wiesz

 

Identyczne pytanie padło ode mnie w strone Riotu, otrzymałem taka informacje jaką Ci podałem.

giphy.gif

Opublikowano

 

 

 

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

3 miesiące

 

@krvl skąd wiesz

 

Identyczne pytanie padło ode mnie w strone Riotu, otrzymałem taka informacje jaką Ci podałem.

 

@krvl poka screena, jeśli możesz

Opublikowano

 

 

 

 

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

3 miesiące

 

@krvl skąd wiesz

 

Identyczne pytanie padło ode mnie w strone Riotu, otrzymałem taka informacje jaką Ci podałem.

 

@krvl poka screena, jeśli możesz

 

o człowieniu, nie będę szukał emaila z ponad 7 miesięcy 

giphy.gif

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

3 miesiące

 

@krvl skąd wiesz

 

Identyczne pytanie padło ode mnie w strone Riotu, otrzymałem taka informacje jaką Ci podałem.

 

@krvl poka screena, jeśli możesz

 

o człowieniu, nie będę szukał emaila z ponad 7 miesięcy 

 

Napisałeś, że trzeba odczekać 3 miesiące żeby odblokował się drop z warsztatu hextech, który został wprowadzony tydzień temu, a mówisz teraz, że 7 miesięcy temu o to pytałeś? Po co wprowadzasz w błąd  :aaa:  :aaa:

Opublikowano

Czy jak bede dostawal honory np od swoich kolegow z premade to pozbede sie tej kary ze nie moge dropic skrzynek? Ban na czat juz zbilem ale nadal pisze ze za zachowanie nie moge dropnac.

Za to też są kary - Rito wykryje prędzej czy później.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

3 miesiące

 

@krvl skąd wiesz

 

Identyczne pytanie padło ode mnie w strone Riotu, otrzymałem taka informacje jaką Ci podałem.

 

@krvl poka screena, jeśli możesz

 

o człowieniu, nie będę szukał emaila z ponad 7 miesięcy 

 

Napisałeś, że trzeba odczekać 3 miesiące żeby odblokował się drop z warsztatu hextech, który został wprowadzony tydzień temu, a mówisz teraz, że 7 miesięcy temu o to pytałeś? Po co wprowadzasz w błąd  :aaa:  :aaa:

 

Zapytaj, dostaniesz identyczną odpowiedź, ho.

giphy.gif

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

3 miesiące

 

@krvl skąd wiesz

 

Identyczne pytanie padło ode mnie w strone Riotu, otrzymałem taka informacje jaką Ci podałem.

 

@krvl poka screena, jeśli możesz

 

o człowieniu, nie będę szukał emaila z ponad 7 miesięcy 

 

Napisałeś, że trzeba odczekać 3 miesiące żeby odblokował się drop z warsztatu hextech, który został wprowadzony tydzień temu, a mówisz teraz, że 7 miesięcy temu o to pytałeś? Po co wprowadzasz w błąd  :aaa:  :aaa:

 

Zapytaj, dostaniesz identyczną odpowiedź, ho.

 

Zapytałem ja i zapytał @Zarax . Oboje otrzymaliśmy tą samą informację (kopiuj wklej), że czas, przez który nie będziemy otrzymywać skrzynek itp. jest nieznany. Trollujesz kolego.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie. Wydaje mi się, że trzeba odczekać jakiś tam czas od ostatnich restrykcji żeby to się odblokowało. Honorki, tym bardziej od swoich premade nic nie pomogą raczej.

3 miesiące

 

@krvl skąd wiesz

 

Identyczne pytanie padło ode mnie w strone Riotu, otrzymałem taka informacje jaką Ci podałem.

 

@krvl poka screena, jeśli możesz

 

o człowieniu, nie będę szukał emaila z ponad 7 miesięcy 

 

Napisałeś, że trzeba odczekać 3 miesiące żeby odblokował się drop z warsztatu hextech, który został wprowadzony tydzień temu, a mówisz teraz, że 7 miesięcy temu o to pytałeś? Po co wprowadzasz w błąd  :aaa:  :aaa:

 

Zapytaj, dostaniesz identyczną odpowiedź, ho.

 

Zapytałem ja i zapytał @Zarax . Oboje otrzymaliśmy tą samą informację (kopiuj wklej), że czas, przez który nie będziemy otrzymywać skrzynek itp. jest nieznany. Trollujesz kolego.

 

to po ludzku rozmawiać nie umiesz, jeżeli drugi człowiek odpisuje Ci botem xD 

giphy.gif

Opublikowano
This restriction will be lifted after your punishment ends and you’ve shown clear improvement. Because it’s based on your personal behavior, there’s no set date or time when this will happen.

 

 

Każdy ma indywidualny czas zależny od swojego zachowania, nie ma, że na 100% 3 miesiące itp. Ja last bana miałem w Listopadzie i nadal nie mogę nic zdobywać tylko,że mnie dzieli od permbana 1 report za flame :( Nie grałem od listopada z tego powodu, teraz po paru dniach jak wróciłem, czuję, że to źle się dla mnie skończy i mojego 5 letniego konta.  A mutować ludzi zapominam ciągle niestety.

fs.png

Opublikowano

odp od supp


 


 

Przykicałem z Pól Sprawiedliwości, ażeby rozwiązać Twój problem. Zajmę się wszystkim, możesz w tym czasie rozgościć się w moim marchewkowym ogródku. Nie drażnij tylko mojego zmutowanego królika - łatwo go zdenerwować. :D

 

Gracze, którzy otrzymali karę, nie będą zdobywać skrzyń Hextech za uzyskanie oceny S w rozgrywce na Summoner’s Rift ani fragmentów kluczy za zwycięstwa w grach dobieranych. To ograniczenie zostanie zniesione, gdy Twoja kara dobiegnie końca i odnotujemy wyraźną poprawę w Twoim zachowaniu.

 

Kara nie ma ściśle określonej daty i czasu wygaśnięcia ze względu na powód jej przyznania.

 

Pozdrawiam,

Keworbit

 

„Fizz sprawia, że nawet najlepsi marynarze z Bilgewater wyglądają jak banda pijanych szczurów lądowych. Dobrze, że jest po naszej stronie”. - Miss Fortune Łowczyni Nagród

 

=========

 

Po prostu nie trzeba wyzywac i po jakims czasie zniknie ta kara :D

Opublikowano

no to moze miesiac bez przypalu xD

EDIT

Ja juz moge dropic normalnie komunikat mi zaden nie wyskoczyl xD 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...