Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję skryptu na anty-aurę


DragonPlayPRO3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lenistwo majnkraftowych dzieci mnie po prostu niszczy.. wystarczy odpowiednio wpisać u wujka google i wszystko będzie. Masz.

every 8 ticks:
	loop all players in "world":
		spawn citizen "_aKA-%loop-player's name%" at loop-player
		apply invisibility 1 to last created citizen for 5 seconds
		wait 4 ticks
		delete citizen "%last created citizen id%"
		
on damage:
	attacker is a player
	victim's name contains "_aKA-%{_ran}%":
		add 1 to {aKA.clicker.%attacker%}
		if {aKA.clicker.%attacker%} is bigger than 10:
			ban attacker due to "§3Banned: §eHacking §8§l┃┃ §eKillaura"

 

 

Podjebane z dev.bukkita

 

 

 

Zmień sobie tylko komunikaty + nazwę.. chyba, że tego też nie potrafisz..

 

 

@Edit

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/antiaura/ tutaj plugin..

 

k***a.. czy aż tak ciężko wyszukać w google? >.<

Pozdrawiam

 

SkullCandy:)

Opublikowano

@SkullCandy:) Fajnie że ty bynajmiej myślisz i umiesz cytać że odrazu podać a nie jak niektórzy np poproś wójka google ale ty i tak u wójka żle znalazłeż biłem się z aura przez pół godziny nie dostałem bana a jak się biłem bez aury własnie dostałem bana za aure i ma błędy ale masz LIKE za cytanie i rozumowanie ;)

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...