Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Dostalem Bana Na Us'Ie Na 1 Dzien - Zzabiora Cos Z Postaci?


swinkamorska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na pustyni byl se event i ja poszedlem na czesc dla lvli +50 choc nie mam takiego i jak byl drop z metka i znikly napisy to bralem itemki.

 

@edit jak sie loguje na stronie to wyskakuje takie cos: This account is closed for:Kill Stealing. Please contact support for more information and assistance. Thank you.

 

Czy żeby potem odblokowac konto to musze cos wysylac itp? dodam ze na strone dawno sie nie logowalem a dzis dopiero patrze a tam w opcjach konta pisze ze mam postac 19 lvl(choc mam 32 chyba ze juz cofneli albbo co).jak trzeba cos wysylac o odblokowanie to opiszcie jak ;]

and takie cus :

 

Your account is currently blocked from playing METIN 2 from Z8Games due to Kill Stealing.

 

Your account was blocked on 2010-05-25 and will not be unblocked until 2010-05-26, please be sure to not break any more game rules to prevent more severe punishments in the future.

 

wiecc prosze o odp.

1.NA ILE TO JEST DO 24 CZY ROWNE 24 H OD BANA KTOREGO DOSTALEM WCZORAJ?

2.sTRACE LVL ITEMY ETC?

 

@DOWN MASZ JUZ + ALE TO NIE JEST ZBYT WYCZERPUJACE ;P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...