Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu na zmianę w enderdragona lub blaze.


DragonPlayPRO3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W Necie znajdziesz dużo takich Skryptów :D

Po co Pisac :) :)

                                         2.png

                                              Daj Diaxa :D:) :)

Opublikowano

Z tego co wiem to nie da się zamienić w moba (nie mam pewności) a tym bardziej nie dało by się tego w skrypcie napisać. Jest takie coś że gracze cie widzą jak moba ale ty siebie nie. a moce to chodzi o efekty ? Jak tak to poprostu dajesz:

on right click on feather:
    execute console command "/effect %player% INCREASE_DAMAGE(strenght) czas(np. 60 - Liczone w sekundach) 3 (zawsze dolicza 1 więc będzie to strenght 4"

A jak chodzi ci o efekty takie jak jakieś particlesy to też znajdziesz na forum jakieś skrypty na to. 
/\ Jak popełniłem błąd to sorry ale od dawna nie używam pluginu skript.

A jeżeli żaden plugin który ci podawali się nie podoba to napisz sam i po problemie.

Opublikowano

@up właśnie oto mio chodzi masz like za rozumowanie mi chodzi o zamiane taką jak na vertez.pl na skywars że blaze może np strzelać kulą ognia i latacz i inni widzą jako moba go a on siebie nie tylko prosze napisz skrypt mi że zamiania się w blaze na 5 sek może latać i strzelac ognistymi kulami przez 5 sek minie i się odmienia i traci i dodaj na pastebin to dam ci 10 LIKE :D

 

@LotuseK1337

Opublikowano

Nie możliwie jest w skrypcie to że zmieniasz się w moba ze inni cię tak widzą a ty siebie normalnie (chyba) ale do tego ze strzelasz kulą ognia to po prostu dajesz:

 

if {moc.%player%} is true:

  execute player command "fireball" 

 

/fireball jest w essentials chyba.

co do tego co napisałem to nwm czy dobrze bo nie zajmuję się już skryptami. 

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...