Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedźmin 2 laguje - co zmienić?


koteksra5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś próbwałem pyknąć w wiedźmina 2..... jak to się skończyło wiadomo optymalizacja z dupy co musiałbym zmienić żeby gierka chodziłą płynnie ?

Procesor:Amd athlon 64 x2 4000+

Karta graficzna:Nvidia geforce 9600 albo coś ten deseń 512mb

Ram:4gb

Płyta główna:.. am2/4 sloty nie pamiętam nazwy

Zasilacz gps-400aa 101a -400w

Opublikowano

Najlepiej cały komputer:) Patrzyłeś w ogóle wymagania? Procesor nawet w minimalnych się nie łapie o reszcie nie ma co wspominać. Szkoda cokolwiek go modernizować. Uzbieraj hajs i kup nowy.

Opublikowano

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel 2.2 GHz Dual-Core / AMD 2.5 GHz Dual-Core lub lepszy
  • Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 8800 (512 MB) / AMD Radeon HD3850 (512 MB) lub lepsza
  • DirectX: wersja 9.0c
  • RAM: 2 GB RAM
  • Miejsce na Dysku: 25 GB
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core 2 Quad Q6600 2.4GHz / AMD Athlon II X4 620 lub lepszy
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 4850 lub lepsza
  • DirectX: wersja 9.0c
  • RAM: 4 GB RAM
  • Miejsce na Dysku: 25 GB
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7

 

Cały komputer tak ? ogółem niby spełniam minimalne tyle że procesor CHYBA nie wyrabia i nie jestem pewny co do karty graficznej więc twój komentraz jest conajmniej nietrafny

Opublikowano

Tak, twój PC jest słaby, a nie opłaca się pojedynczo zmieniać Karty czy procesora. Najlepiej zrobić cały nowy.

Procesor słaby, karta jeszcze bardziej słaba, zasilacz 400W? Słabo. Ja bym dziękował, że w ogóle odpalił.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...