Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam administracji na serwer 512 slotów


◕ PanRyba™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2030514586498551338445.png

 

 

 

 

Witam Serdecznie Pisze jako Administrator owego TS3.

 

- Co posiadamy ; 

- Oryginalna licencja opłacana przez sponsora i Administratora TS3.

- Nowoczesne boty.

 

- Administracje +18

 

- Dużo konkursów

 

- Codziennie 50+ osób

 

- Miłe Asystentki ;D 

 

 Poszukujemy Administracji na nasz serwer która spełnia owe wymagania ;

 

- Wiek +17.

 

- Czas dzienny około 4-5 h.

 

- Dużo pomysłów.

 

- Czas na reklamę.

 

Zdjęcia z TS3

 

6980614586503981338445.png

 

3612814586503981338445.png

 

6443814586498551338445.png

 

 

Kontakt 

GG ; 33979791

Opublikowano

Polecam bo Ryba !

Polecam bo Orygnalna Licka!

 

Jeba* Cracki ;pp

 

Gdyby nie to że sam w tym siedzę chętnie bym pomógł

Opublikowano

Polecam bo Ryba !

Polecam bo Orygnalna Licka!

 

Jeba* Cracki ;pp

 

Gdyby nie to że sam w tym siedzę chętnie bym pomógł

haahah Dzieki ;D i to jest dobra rekomendacja ;D 

Jestem zainteresowany ofertą. Masz moje GG jak coś to pisz :D Jeśli pamiętasz to kiedyś już współpracowaliśmy przy 4expie :D / adi

Pisz pw dogadamy sie :)

Jak będzie coś do roboty to chętnie, zgłaszam się! :D

Głownie szukamy aktywnej administracji :) bo pracy jest mega dużo :)

Opublikowano

Nie polecam nawiązaliśmy kontakt lecz gdy miał mi dać rangę kontakt się zerwał nie odpisywał nic ani na GG ani na TeamSpeaku!

 

Może po prostu uznał, że nie podołasz zadaniu i dlatego się nie odzywał? Pomyśl przyjacielu :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

 j

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...