Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

iPhone SE - opinie i pierwsze wrażenia.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, proszę w tym poście o wyrażanie swoich opinii jak i pierwszych wrażeń o nowym urządzeniu firmy z Cupertino, czyli o iPhonie 5SE :) Co sądzicie na jego temat itd 

 

 

Pozdrawiam, DeQUK

CAMDNAx.png

Opublikowano

Tyle w temacie.

iPhone-SE-vs-Galaxy-S7-3.png

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Cena to żart i tyle w temacie. Jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi to jak najbardziej może sobie inwestować w produkty Apple, natomiast są tańsze urządzenia oferujące wiele więcej. Chyba, że ktoś dostaje orgazmu od cyferek czy ultra-płynności której różnice są widoczne w milisekundach. 

lownfast

Opublikowano

Jako sam smartfon nie wyróżnia się jakimiś super parametrami spośród swoich konkurentów lecz samo działanie i bez awaryjność + przystępna cena skłania mnie do polecenia Ci tego modelu.

Opublikowano

Cena tego syfu jest w ogóle beznadziejna... 400$ za taką specyfikacje... Jednak system systemowi nierówny, lecz miałem okazję trzymać IP5s i bateria w nim schodziła w bardzo krótkim czasie. Bateria to jest jakaś porażka, ekran jest naprawdę mały, rozdzielczość nawet bez HD. Jest wiele smartfonów z androidem, które posiadają o wiele więcej możliwości. Tak jak wyżej, jeżeli ktoś dostaje orgazmu od ultra super płynności to nie mam przeciwskazań. Chociaż, brałbym coś z większym wyświetlaczem.

#teams4bal

Opublikowano

Apple by być na rynku musi coś sprzedawać nawet przerobione starsze modele z poprawioną konstrukcją. Niby szybszy 2x ale reszta to tylko chęć dużego zysku niskim kosztem. 

Cena naprawdę jest CHORA przy tak miernej specyfikacji zwłaszcza ekranu i baterii.   Bardziej telefon nadaje się dla dziecka od przedszkola włacznie

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Tyle w temacie.

iPhone-SE-vs-Galaxy-S7-3.png

a przypadkiem nie ma 2gb ram? reszta chyba sie zgadza

gdyby to kosztowalo tyle co w usa, czyli te 400$ to mozna by sie nad tym jakkolwiek zastanawiac, ale w polsce jak to w polsce musi byc drozej wiec zaplacisz za to 2.5k za ip5s z bebechami ip6s ktore w zasadzie w zadne sposob tutaj nie pomagaja. juz lepiej sie zainteresowac zetkami compact

­

Opublikowano

Apple by być na rynku musi coś sprzedawać nawet przerobione starsze modele z poprawioną konstrukcją. Niby szybszy 2x ale reszta to tylko chęć dużego zysku niskim kosztem. 

Cena naprawdę jest CHORA przy tak miernej specyfikacji zwłaszcza ekranu i baterii.   Bardziej telefon nadaje się dla dziecka od przedszkola włacznie

2 razy szybszy od telefonu z 2013 roku. Brawo Apple!

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

 

Tyle w temacie.

iPhone-SE-vs-Galaxy-S7-3.png

a przypadkiem nie ma 2gb ram? reszta chyba sie zgadza

gdyby to kosztowalo tyle co w usa, czyli te 400$ to mozna by sie nad tym jakkolwiek zastanawiac, ale w polsce jak to w polsce musi byc drozej wiec zaplacisz za to 2.5k za ip5s z bebechami ip6s ktore w zasadzie w zadne sposob tutaj nie pomagaja. juz lepiej sie zainteresowac zetkami compact

 

w życiu nie dałbym 400 dolców za 4 calowy rok gwarancji, który w dodatku ma ŚWIETNĄ baterie. 

lownfast

Opublikowano

 

 

Tyle w temacie.

iPhone-SE-vs-Galaxy-S7-3.png

a przypadkiem nie ma 2gb ram? reszta chyba sie zgadza

gdyby to kosztowalo tyle co w usa, czyli te 400$ to mozna by sie nad tym jakkolwiek zastanawiac, ale w polsce jak to w polsce musi byc drozej wiec zaplacisz za to 2.5k za ip5s z bebechami ip6s ktore w zasadzie w zadne sposob tutaj nie pomagaja. juz lepiej sie zainteresowac zetkami compact

 

w życiu nie dałbym 400 dolców za 4 calowy rok gwarancji, który w dodatku ma ŚWIETNĄ baterie. 

 

 

Tzn niby pojawiły się pierwsze testy gdzieś i podobno trzyma dłużej niż 6S i Galaxy S7 podczas korzystania z internetu, nie wiem co na ten temat sądzić.

CAMDNAx.png

Opublikowano

 

 

 

Tyle w temacie.

iPhone-SE-vs-Galaxy-S7-3.png

a przypadkiem nie ma 2gb ram? reszta chyba sie zgadza

gdyby to kosztowalo tyle co w usa, czyli te 400$ to mozna by sie nad tym jakkolwiek zastanawiac, ale w polsce jak to w polsce musi byc drozej wiec zaplacisz za to 2.5k za ip5s z bebechami ip6s ktore w zasadzie w zadne sposob tutaj nie pomagaja. juz lepiej sie zainteresowac zetkami compact

 

w życiu nie dałbym 400 dolców za 4 calowy rok gwarancji, który w dodatku ma ŚWIETNĄ baterie. 

 

 

Tzn niby pojawiły się pierwsze testy gdzieś i podobno trzyma dłużej niż 6S i Galaxy S7 podczas korzystania z internetu, nie wiem co na ten temat sądzić.

 

No bo ma 4 calowym ekran, jak jakiś cholerny telefon z 2008 roku.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

 

 

 

 

Tyle w temacie.

iPhone-SE-vs-Galaxy-S7-3.png

a przypadkiem nie ma 2gb ram? reszta chyba sie zgadza

gdyby to kosztowalo tyle co w usa, czyli te 400$ to mozna by sie nad tym jakkolwiek zastanawiac, ale w polsce jak to w polsce musi byc drozej wiec zaplacisz za to 2.5k za ip5s z bebechami ip6s ktore w zasadzie w zadne sposob tutaj nie pomagaja. juz lepiej sie zainteresowac zetkami compact

 

w życiu nie dałbym 400 dolców za 4 calowy rok gwarancji, który w dodatku ma ŚWIETNĄ baterie. 

 

 

Tzn niby pojawiły się pierwsze testy gdzieś i podobno trzyma dłużej niż 6S i Galaxy S7 podczas korzystania z internetu, nie wiem co na ten temat sądzić.

 

No bo ma 4 calowym ekran, jak jakiś cholerny telefon z 2008 roku.

 

nie chodzi o to ile cali ma ekran, a o rozdzielczosc. a to nawet nie ma hd

z5 compact czy redmi 3 pewnie by trzymalo tak samo dlugo jak nie dluzej od 5SE majac przy tym ekran o lepszej rozdzielczosci

­

Opublikowano

 

 

 

 

 

Tyle w temacie.

iPhone-SE-vs-Galaxy-S7-3.png

a przypadkiem nie ma 2gb ram? reszta chyba sie zgadza

gdyby to kosztowalo tyle co w usa, czyli te 400$ to mozna by sie nad tym jakkolwiek zastanawiac, ale w polsce jak to w polsce musi byc drozej wiec zaplacisz za to 2.5k za ip5s z bebechami ip6s ktore w zasadzie w zadne sposob tutaj nie pomagaja. juz lepiej sie zainteresowac zetkami compact

 

w życiu nie dałbym 400 dolców za 4 calowy rok gwarancji, który w dodatku ma ŚWIETNĄ baterie. 

 

 

Tzn niby pojawiły się pierwsze testy gdzieś i podobno trzyma dłużej niż 6S i Galaxy S7 podczas korzystania z internetu, nie wiem co na ten temat sądzić.

 

No bo ma 4 calowym ekran, jak jakiś cholerny telefon z 2008 roku.

 

nie chodzi o to ile cali ma ekran, a o rozdzielczosc. a to nawet nie ma hd

z5 compact czy redmi 3 pewnie by trzymalo tak samo dlugo jak nie dluzej od 5SE majac przy tym ekran o lepszej rozdzielczosci

 

 

Tutaj chyba, dlatego kto co lubi, w sumie od jakiejś liczby dpi na cal to nie jest już widoczne dla oka, w sumie dla mnie np by był telefon, który nie ma te qhd, wystarczające full hd przy wiekszych rozmiarach, hd przy mniejszych, ale bardzo wytrzymała baterie, której ekran nie ciągnie nonstop.

CAMDNAx.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Tyle w temacie.

iPhone-SE-vs-Galaxy-S7-3.png

a przypadkiem nie ma 2gb ram? reszta chyba sie zgadza

gdyby to kosztowalo tyle co w usa, czyli te 400$ to mozna by sie nad tym jakkolwiek zastanawiac, ale w polsce jak to w polsce musi byc drozej wiec zaplacisz za to 2.5k za ip5s z bebechami ip6s ktore w zasadzie w zadne sposob tutaj nie pomagaja. juz lepiej sie zainteresowac zetkami compact

 

w życiu nie dałbym 400 dolców za 4 calowy rok gwarancji, który w dodatku ma ŚWIETNĄ baterie. 

 

 

Tzn niby pojawiły się pierwsze testy gdzieś i podobno trzyma dłużej niż 6S i Galaxy S7 podczas korzystania z internetu, nie wiem co na ten temat sądzić.

 

No bo ma 4 calowym ekran, jak jakiś cholerny telefon z 2008 roku.

 

nie chodzi o to ile cali ma ekran, a o rozdzielczosc. a to nawet nie ma hd

z5 compact czy redmi 3 pewnie by trzymalo tak samo dlugo jak nie dluzej od 5SE majac przy tym ekran o lepszej rozdzielczosci

 

 

Tutaj chyba, dlatego kto co lubi, w sumie od jakiejś liczby dpi na cal to nie jest już widoczne dla oka, w sumie dla mnie np by był telefon, który nie ma te qhd, wystarczające full hd przy wiekszych rozmiarach, hd przy mniejszych, ale bardzo wytrzymała baterie, której ekran nie ciągnie nonstop.

 

Ale proszę Cię, na 4 calach nie zrobisz kompletnie nic. Palcem będziesz zasłaniał pół ekranu.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Niektorzy nie rozumieja, ze 4 cale jest ok, tym bardziej ze iphone ma caly OS przystosowany pod to, nie kazdemu wygodnie jest miec nawet 5 calowca, jednak apple powinno pracowac nad seria C, bo soft maja udany, tylko ceny nie do konca, wiec iphone 5SC za 850-900zl nowka? To byloby cos

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Niektorzy nie rozumieja, ze 4 cale jest ok, tym bardziej ze iphone ma caly OS przystosowany pod to, nie kazdemu wygodnie jest miec nawet 5 calowca, jednak apple powinno pracowac nad seria C, bo soft maja udany, tylko ceny nie do konca, wiec iphone 5SC za 850-900zl nowka? To byloby cos

Idąc logiką Apple za 800 złotych dostałbyś rozdzielczość 300x200

lownfast

Opublikowano

Niektorzy nie rozumieja, ze 4 cale jest ok, tym bardziej ze iphone ma caly OS przystosowany pod to, nie kazdemu wygodnie jest miec nawet 5 calowca, jednak apple powinno pracowac nad seria C, bo soft maja udany, tylko ceny nie do konca, wiec iphone 5SC za 850-900zl nowka? To byloby cos

Nie, nie jest. Soft jest identyczny jak na smartfonach 5"+, nie oszukuj się. Jesteś po prostu zaślepiony ich firmą, a do 850 zł to kupisz model sprzed kilku lat, nie oszukuj się. Ten telefon po prostu jest zacofany o kilka lat, nie da się tego nie zauważyć. Nie wiem co oni sobie myśleli wydając to coś.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

Niektorzy nie rozumieja, ze 4 cale jest ok, tym bardziej ze iphone ma caly OS przystosowany pod to, nie kazdemu wygodnie jest miec nawet 5 calowca, jednak apple powinno pracowac nad seria C, bo soft maja udany, tylko ceny nie do konca, wiec iphone 5SC za 850-900zl nowka? To byloby cos

Nie, nie jest. Soft jest identyczny jak na smartfonach 5"+, nie oszukuj się. Jesteś po prostu zaślepiony ich firmą, a do 850 zł to kupisz model sprzed kilku lat, nie oszukuj się. Ten telefon po prostu jest zacofany o kilka lat, nie da się tego nie zauważyć. Nie wiem co oni sobie myśleli wydając to coś.
Jak to co sobie myśleli, w końcu to Apple. Tu nie liczy się stworzyć dobry telefon, tylko opróżnić portfel klientów.
Opublikowano

 

Ale proszę Cię, na 4 calach nie zrobisz kompletnie nic. Palcem będziesz zasłaniał pół ekranu.

 

 

 

Jak się ma paluchy jak korki od wina to i owszem - zasłonisz pół ekranu. Prawda jest taka, że to kwestia przyzwyczajenia i potrzeb.

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

nie mozna mowic ze 4 cale sa nieuzywalne, bo dla jednych 5 cali to moze byc za duzo

kazdy ma to co lubi i nie mozna narzekac na to ze jest wybor

ale placenie 2.5k zl za ip5s z bebechami 6 ktore tak naprawde wiele nie daja z slaba rozdzielczoscia to nie wiem czy jest sens tyle wydawac, sa lepsze telefony anizeli odswiezony ip5

­

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

czego jeszcze oczekujesz? chyba powiedziano ci juz wszystko

gdybym mial brac 4 cale to bym bral ip5s, gdyz jak mowilem wczesniej bebechy 6s zbytnio tu nie pomagaja i doplacasz jedynie za cos czego tak naprawde w normalnym uzytkowaniu nie uswiadczysz

mimo tego jak bym bardziej sie zainteresowal czyms z serii z compact, ale to tylko moja opinia

zreszta kiedy kupujesz telefon bo to juz chyba dobre 2 miesiace jak zakladasz tematy odnosnie telefonow

­

Opublikowano

nowy ajfon - buyable dla jabłko fanów, odgrzany 4 calowy kotlet.

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...