Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LG Spirit 4G LTE vs Samsung Galaxy Grand Prime.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastanawiam sie nad kupnem telefonu , a mianowicie nad 

Samsung Galaxy Grand Prime

I

LG SPIRIT 4G LTE

 

 

Jeżeli ktoś miał któryś z wymienionych telefonów , prosze o opinie

Opublikowano

LG:

  • Wygrywa rozdzielczością ekranu
  • Lepszy procesor
  • Nowszy Android

 

Samsung:

  • Większa bateria
  • Lepszy aparat

Masz coś jeszcze?

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/10564/10550/0/0/#Zaznaczacz

 

Samsung:

+ Bateria większa od LG (2600mah)

+ Lepszy aparat do selfie

- Nakładka Touchwizz - nadal nie mam zaufania do tej nakładki. (pomimo odchudzenia)

- Gorszy procesor

- Ekran to jest już porażka total. (TFT przy 5 calach i tej rozdzielczości...)

 

LG: (wygryw znowu dla LG)

+ Ekran IPS, trochę mniejszy, ale za to masz HD. I zagęszczenie pikseli na o wiele wiele lepszym poziomie.

+ Mniejsza waga (niby 36 g różnicy)

+ Procesor z "nowszych sfer"

+ Gorilla Glass

+ (dla mnie) Design. Masz tutaj coś bardziej oryginalnego.

+ Nowszy Android + wsparcie od LG aktualizacjami (chociaż update do MM bym się nie spodziewał)

#teams4bal

Opublikowano

Posiadam telefon lg spirit 4g lte i jest z*******y. Zastanawiałem się też nad lg leon 4g lte ale zobaczylem ze mam o wiele lepszy telefon dopłacając 100 zł. A więc polecam ci bardzo lg iż moja mama posiada samsunga właśnie grand prime i miała coś takiego że sam jej dzwonił. NP jest noc i telefon sam sobie wybiera numer i sam sobie dzwoni. Na dodatek zresetował się jej od grudnia już 5 razy. Zacina się i ma gorsze oprogramowanie. LG Spirit ma możliwość wyburzenia podwójnym stuknięciem co jest plus. Jeśli miałbym porównywać oba telefony w grach i aplikacjach to lg wygrywa. 

Opublikowano

Posiadam telefon lg spirit 4g lte i jest z*******y. Zastanawiałem się też nad lg leon 4g lte ale zobaczylem ze mam o wiele lepszy telefon dopłacając 100 zł. A więc polecam ci bardzo lg iż moja mama posiada samsunga właśnie grand prime i miała coś takiego że sam jej dzwonił. NP jest noc i telefon sam sobie wybiera numer i sam sobie dzwoni. Na dodatek zresetował się jej od grudnia już 5 razy. Zacina się i ma gorsze oprogramowanie. LG Spirit ma możliwość wyburzenia podwójnym stuknięciem co jest plus. Jeśli miałbym porównywać oba telefony w grach i aplikacjach to lg wygrywa. 

To nie jest wina telefonu, sama sobie zainstalowała jakiś syf na telefonie i tak to wygląda. Żaden normalny telefon w środku nocy do nikogo nie zadzwoni, poprzeglądaj aplikacje.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...