Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośba o dopisanie do mojego skryptu wiadomości przy wejściu/wyjściu i startowego ekwipunku.


brodziu16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pewnien problem ponieważ nie działa mi pewny skrypt o taki:

 

http://pastebin.com/CUwi8pj9

 

 

 

Mam druga sprawe,mógłby mi ktos napisać dwa skrypty,a dokładnie takie że jak jakis gracz wejdzie na serwer to pisze

 

"[+] Gracz (np Bolek18) dolaczyl do gry"

 

Jak wyjdzie:

"[-] Gracz Bolek18 wyszedl z gry"

 

 

Oraz drugi skrypt:

 

Chodzi w nim o to żeby jak wejdzie jakis gracz to żeby dawało mu zegarek z nazwa menu,oraz zeby sprawdzalo czy go ma i jesli go juz ma to nie dawało xD Mam nadzieje ze ktos zrozumie ;)

 

Bardzo prosze o pomoc :D

­

Opublikowano

1.

on death of enderman:
    chance of 100%:
        drop 1 grass at victim

Ale można zrobić to bez szansy, ponieważ jest to 100%.

on death of enderman:
    drop grass at victim

2.

on join:
    set join message to "&8[&a+&8] &7Gracz &2%player% &7wszedl do gry."
on quit:
    set quit message to "&8[&4-&8] &7Gracz &c%player% &7wyszedl z gry."

3.

on login:
    player has clock named "&6Serwerowe menu":
        stop
    give clock named "&6Serwerowe menu" to player

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...