Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Łączenie przedmiotów przy kupowaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

Pomyślałem, że fajną zmianą będzie łączenie przedmiotów, które kupujemy jeżeli mamy już takie w ekwipunku, np. u handlarki możemy kupić 20 zwojów błogosławieństwa, a w ekwipunku mamy już ich 100 to po ich zakupie od razu się połączą, tzn. będziemy mieć 120. Jak wiadomo teraz jest tak, że gdy kupujemy to te przykładowo 20 sztuk ląduje w osobnym slocie.

Udałem się więc do src do pliku shop.cpp i znalazłem tam linijkę, która odpowiada za otrzymanie przedmiotów przy zakupie ale nie udało mi się wykombinować żeby działało to tak jak opisywałem. Jest może jakaś funkcja, która automatycznie łączy zakupione przedmioty ? Przykładowo gdy otwieramy szkatułki to przedmioty od razu się łączą i chciałbym żeby to własnie tak działało.

item = ITEM_MANAGER::instance().CreateItem(r_item.vnum, r_item.count);
Opublikowano

 

Cześć

Pomyślałem, że fajną zmianą będzie łączenie przedmiotów, które kupujemy jeżeli mamy już takie w ekwipunku, np. u handlarki możemy kupić 20 zwojów błogosławieństwa, a w ekwipunku mamy już ich 100 to po ich zakupie od razu się połączą, tzn. będziemy mieć 120. Jak wiadomo teraz jest tak, że gdy kupujemy to te przykładowo 20 sztuk ląduje w osobnym slocie.

Udałem się więc do src do pliku shop.cpp i znalazłem tam linijkę, która odpowiada za otrzymanie przedmiotów przy zakupie ale nie udało mi się wykombinować żeby działało to tak jak opisywałem. Jest może jakaś funkcja, która automatycznie łączy zakupione przedmioty ? Przykładowo gdy otwieramy szkatułki to przedmioty od razu się łączą i chciałbym żeby to własnie tak działało.

item = ITEM_MANAGER::instance().CreateItem(r_item.vnum, r_item.count);

przy niektórych rzeczach nie da sie tak zrobic np z stackowaniem metali czy bodzi bo jak przeniesiesz metal na metal to będzie to równe z tym że chcesz ulepszyć metal xD

5206314859733321403620.gif

Opublikowano

 

 

Cześć

Pomyślałem, że fajną zmianą będzie łączenie przedmiotów, które kupujemy jeżeli mamy już takie w ekwipunku, np. u handlarki możemy kupić 20 zwojów błogosławieństwa, a w ekwipunku mamy już ich 100 to po ich zakupie od razu się połączą, tzn. będziemy mieć 120. Jak wiadomo teraz jest tak, że gdy kupujemy to te przykładowo 20 sztuk ląduje w osobnym slocie.

Udałem się więc do src do pliku shop.cpp i znalazłem tam linijkę, która odpowiada za otrzymanie przedmiotów przy zakupie ale nie udało mi się wykombinować żeby działało to tak jak opisywałem. Jest może jakaś funkcja, która automatycznie łączy zakupione przedmioty ? Przykładowo gdy otwieramy szkatułki to przedmioty od razu się łączą i chciałbym żeby to własnie tak działało.

item = ITEM_MANAGER::instance().CreateItem(r_item.vnum, r_item.count);

przy niektórych rzeczach nie da sie tak zrobic np z stackowaniem metali czy bodzi bo jak przeniesiesz metal na metal to będzie to równe z tym że chcesz ulepszyć metal xD

 

dasie2.gif

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...