Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co to jest licencja na ilość slotów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, słyszałem o czymś takim jak "licencja na sloty do ts3", ale nie wiem jak to działa, czy da się zrobić serwer do ts na 10 slotów i znieść ten limit? Obecnie posiadam serwer na hostingu net-speak.pl czy jest to tutaj możliwe czy muszę zmienić hosting ?

27801.png

Opublikowano

Jeśli masz OpenVoice i masz możliwość wgrania licencji to tak - jest możliwa zmiana slotów. Na slotówkach tego się nie da zrobić ponieważ hosting używa swojej licencji.

 

Tutaj masz licencje: http://sales.teamspeakusa.com/licensing.php

 

Oczywiście NPL jest za darmo, lecz trzeba spełniać niektóre wymagania.

Opublikowano

@up

a da tam radę "podpiąć" swoją licencję ?

 

Jak kupisz serwer, voice vps lub vps to tak. 

Opublikowano

a jaki hosting mi to umożliwia ?

 

Net-speak to umożliwia ale na voice vps.

 

 

https://hostdmz.xyz/portal/cart.php?gid=2

chyba najtaniej na internecie. 5 centów za 1 slot miesięcznie.

 

Ty wiesz że to krzak i sprzedaje serwery na cracku?

 

może jakiś moderator usunie post od Michoł3? - forum nie wspiera piractwa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...