Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Wnerwiać Noobków Z Nowym Expbotem&Kamer Mod


Sposób na wnerwianie noobków  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co o tym my?lisz?

    • sprytne, nobki si? wkurzaj? i nie wiedz? co si? dzieje :D
      7
    • jestem nobem nie wiem jak to zrobic
      4
    • Nie czaje jak to zrobi?...zapytam autora tematu który mi wyja?ni :)
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebujemy tego pliczku od andrzejt17 z modem Kamera (chyba już wszyscy go znają).

 

 

• EasyMetin2 (0.0.13.1166) (Mod 3.2) dla Metin2 PL [download] [skan]

 

 

Gdy gramy na tym bocie klikając na metki, npc, moby i graczy (najlepiej PPM) mamy opcję WARP.

Jeśli chcemy pownerwiać noobków ustawiamy się gdzieś za ścianą żeby nobek nas nie widział ale można i na otwartym terenie stać ale mogą się kapnąć że to ty... dalej włączamy wolny (lub wrogi jak wkurzamy agresora), klikamy na nobka PPM i klikamy u góry obok pojedynek itp opcję WARP dostępną tylko w tym bocie z Kamer modem. Nasza postać stoi iluzjonistycznie obok nobka więc bierzemy szarżę (nie wiem czy u mentala z ud. miecza działa). Efekt jest taki że nobek ma omdlenie a ty zaraz po wykonaniu skila widzisz siebie w miejscu w którym wcześniej stałeś... jak jesteś w ukryciu koleszka nie wie kto to zrobił (jak cie widzi to się domyśli bo będziesz miał brązowy nick od wolnego trybu)...

Sposobem tym można się bawić jak się nie chowamy i nie zależy nam na randze, do tego bardzo ważne nie musi to być koniecznie szarża...

Aby zrobić to z wirem miecza lub 3stronnym musisz po prostu wcisnąć skila jak zaznaczysz PPM nobka i szybko wcisnąć WARP dzięki czemu pojedziesz typowi ze skila a on nawet nie zobaczy kto... Jeśli chaotycznie opisane to sam wypróbuj a zczaisz na pewno.

Może się także przydać do kradzieży dropu ale nie wypróbowałem w tym kierunku że stajesz dalej aby cię nie widziała ofiara, widzisz że koleś metka leje PPM na metka, WARP i uruchamiasz AutoPickup z DH, jak metek padnie zbierasz itemsy a on cie nawet nie widzi... :P

Jeszcze jeden sposób zastosowania to ksucie, jak ktoś expi chowasz się, warpujesz w potworki z wirem. Można też lurować sobie skilami tylko niestety.

Nie sprawdzałem czy można coś z rybactwem wykminić.

 

Jeśli się przydało + xD

 

@heh dzięki za minusy i głosy w ankiecie, jeśli jesteście na tyle debilami że nie umiecie wykonać tego tricku to nie czytajcie tego tematu albo piszcie za co minus to wam wyjaśnię co robicie źle -.-

Opublikowano

Yooo, ale przecież nie ma działających AP po ostatnim updejcie co?

fjhu0m.jpg

Daj -----

Moje poradniki:

[TuT] Jak wbić 50 lvl w 2h na PL

[TuT/Download]Nowy MH 7.2 działa na PL + wbudowane ominięcie Hack Shielda !

Jak shackować dedyki(Włamanie do bazy i FTP)

Triadica: 40lvl+boj+smiertelna+9+rib+8 śr 42+buff 54lvl+Odbicie/Blogo/Pomoc na P = Totalna kosa nick: Quet

PL: woj 32, fms +9 śr 26

Opublikowano

nie wiem czy działa jakiś dh słyszałem coś że już działa ale nawet jeśli nie to sedno tematu polega na wkurzaniu ludzi i będąc przy tym niewidocznym...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...