Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze gra najwięcej osób?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, na jakim serwerze (prywatnym) gra najwięcej osób? Chodzi mi o polskie serwery.I ile jest to osób?

Bo narkomani mają piekło na ziemi, czyściec przechodzą w momencie śmierci, cała trucizna uwalnia się w ostatnim oddechu. I potem mają swoją wymarzoną, wyczekaną i wyćpaną szczęśliwość.
 

21076673_155844708327715_28800624_n.jpg

Opublikowano

Sprawa wygląda tak:

Vesteris.pl / 1/1.5k graczy

Invoria.pl / 2k graczy

Laneris S2 / 1k graczy

Malygos.pl / 1.2k graczy

Revoria.pl / 1.3k graczy

 

Graj na serwerze który ci się najbardziej podoba, a nie tam gdzie gra najwięcej ludzi.

Choć dobrze żeby te dwie rzeczy szły ze sobą w parze.

 

I myślę że napisałeś temat w złym dziale, a powinien znaleźć się tutaj

- http://www.mpcforum.pl/forum/64-metin2/

vx9hiU3.png


Aktualny serwer: Cagroso.pl / Nick: ZielaR / Klasa: Wojownik Body / Poziom: 20


 

Opublikowano

Z*******E MACIE TE LICZBY JESTEM CIEKAW SKĄD JAK NA 99% KTÓRE ZOSTAŁY WYMIENIONE NIE MA ŻADNYCH LICZNIKÓW. ZRESZTĄ KAŻDY LICZNIK DA SIĘ PODKRĘCIĆ. SZCZEGÓLNIE TAK SUREK Z LANERISA CO NAWET I DO *7 PODKRĘCAŁ xD

Opublikowano

Z*******E MACIE TE LICZBY JESTEM CIEKAW SKĄD JAK NA 99% KTÓRE ZOSTAŁY WYMIENIONE NIE MA ŻADNYCH LICZNIKÓW. ZRESZTĄ KAŻDY LICZNIK DA SIĘ PODKRĘCIĆ. SZCZEGÓLNIE TAK SUREK Z LANERISA CO NAWET I DO *7 PODKRĘCAŁ xD

Gdybym nie znal ilości graczy to bym nie wprowadzał ludzi w błąd.

1.Wnioskuje takie liczby po tym jak gracze wypowiadają się w tematach.

2.Do nie dawna grałem na 3 serwerach które wymieniłem.

Więc myślę że moje ''liczby'' są uzasadnione i nie wyssałem ich sobie z palca.

A teraz zapraszam do przeglądania tematu wymienionych wyżej serwerów.

vx9hiU3.png


Aktualny serwer: Cagroso.pl / Nick: ZielaR / Klasa: Wojownik Body / Poziom: 20


 

Opublikowano

 

Z*******E MACIE TE LICZBY JESTEM CIEKAW SKĄD JAK NA 99% KTÓRE ZOSTAŁY WYMIENIONE NIE MA ŻADNYCH LICZNIKÓW. ZRESZTĄ KAŻDY LICZNIK DA SIĘ PODKRĘCIĆ. SZCZEGÓLNIE TAK SUREK Z LANERISA CO NAWET I DO *7 PODKRĘCAŁ xD

Gdybym nie znal ilości graczy to bym nie wprowadzał ludzi w błąd.

1.Wnioskuje takie liczby po tym jak gracze wypowiadają się w tematach.

2.Do nie dawna grałem na 3 serwerach które wymieniłem.

Więc myślę że moje ''liczby'' są uzasadnione i nie wyssałem ich sobie z palca.

A teraz zapraszam do przeglądania tematu wymienionych wyżej serwerów.

 

 

I co z tego? Niektóre serwery które mają po 200k wyświetleń i 100 stron + odpowiedzi na mpc nigdy nie przekroczyły 800 online. Sam chwilę grałem na np. Dreikonie i nie ma tam 3k osób online. 3k to jest może z shopami. Obstawiam że nie ma więcej niż 1,2k....

Dalej..Invoria 2k osób? Pozdro jak tam ani shopów nie ma ani ludzi. Po 23 nikt prawie na globalnym się nie odzywa..

 

Co do vesterisa, malygosa i revori to się mogę zgodzić ale liczba z dreikona czy invoria jest wyssana z palca i mocno przesadzona.

Opublikowano

Sprawa wygląda tak:

Vesteris.pl / 1/1.5k graczy

Invoria.pl / 2k graczy

Laneris S2 / 1k graczy

Malygos.pl / 1.2k graczy

Revoria.pl / 1.3k graczy

 

Graj na serwerze który ci się najbardziej podoba, a nie tam gdzie gra najwięcej ludzi.

Choć dobrze żeby te dwie rzeczy szły ze sobą w parze.

 

I myślę że napisałeś temat w złym dziale, a powinien znaleźć się tutaj

- http://www.mpcforum.pl/forum/64-metin2/

Człowieku ... nie znasz się to lepiej nic nie pisz. U Ciebie każdy serwer ma x2 razy więcej graczy niż jest to faktycznie. 

 

Najwięcej graczy gra na Virtualmt2 ( średnio 1.5/2.0k graczy ) 

 

­

Opublikowano

VirtualMT2 najczesciej ok 1900 a czasami pod 3 dojdzie

DAM NA ETOLIN: heler 81 lvl+eq+yang za samos lub yang dowolny serw
DAM NA WETAR: dagger 92 lvl+eq+yang za samos lub yang dowolny serw
DAM NA ANDROS: wp 90 lvl+eq+yang za samos lub yang dowolny serw
DAM EQ+KASE NA THE WEST (WSZYSTKIE ŚWIATY ZA KASE/EQ/YANG NA Virtual MT2 lub METIN2 PL)
DAM EQ+KASE+PETY NA VirtualMT2 za yang na metin2 serw obojętny jeśli yang                         gg 12820133

Opublikowano

Nie polecam gry na serwerach bez licznika online players (mimo ze moze byc krecony) ponizej 1k luda i tyle w temacie.

Po prostu sprawdźcie na stronce danego serwera czy licznik chodzi i czy wyswietla ponad 1k players i wtedy probujcie tam grac.

Serwery bez licznika i ponizej 1k nie warte sa uwagi (gram ponad 5 lat w metka to wiem co pisze).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...