Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ikony] Administracyjne by Sнαdøω


Sнαdøω

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ikonki fajnie się prezentują, sam je z chęcią użyje na swoim teamspeak'u. :)

 

"Życie jest okrutne. Dlaczego życie po życiu miałoby być lepsze?" ~ Davy Jones

Opublikowano

Nie podoba mi się to wcale, jest to tylko moje zdanie :)

No bo lepsze był na 4 pancernych? uuu

Serwer ts 2/10 nie polecam

"Życie jest okrutne. Dlaczego życie po życiu miałoby być lepsze?" ~ Davy Jones

Opublikowano

 

 

Nie podoba mi się to wcale, jest to tylko moje zdanie :)

No bo lepsze był na 4 pancernych? uuu

Serwer ts 2/10 nie polecam

 

Kolego mój mały, Nie zmieniaj tematu, Weż idż rób tsa z shadowem :.:

 

Oj lepiej z Shadowem niż jakis 4 pancernych i "pies"

"Życie jest okrutne. Dlaczego życie po życiu miałoby być lepsze?" ~ Davy Jones

Opublikowano

Nie podoba mi się to wcale, jest to tylko moje zdanie :)

Też cb pepsiak kocham ty pionku jeden :)

 

 

Ikonki fajnie się prezentują, sam je z chęcią użyje na swoim teamspeak'u. :)

Odkopałem je z kompa stare dzieje. Dzięki za miłe słowa ;)

 

 

 

Ikonki fajnie się prezentują, sam je z chęcią użyje na swoim teamspeak'u. :)

http://scr.hu/0qss1/c3yj3

 

Na swoim tsie ktorego nie posiadasz? Hihi,

 

No niestety smutna prawda ale niech chłopak ma marzenia :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Autorskie ikonki ukradzione z mojego teamspeaka, raport.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...