Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki tryb serwera mógłby uzyskać dużą liczbę graczy?


Czy zagrałbyś na serwerze...  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrałbyś na serwerze...

    • Survival 1.9 bez white list
      1
    • Survival 1.9 z white list
      1
    • Survival na modach 1.7.10 bez white list
      0
    • Survival na modach 1.7.10 z white list
      0
    • Skyblock na modach bez white list
      0
    • Skyblock na modach z white list
      0
    • Czysty skyblock
      3
    • Skyblock - dwie drużyny
      1
    • Creative 1.7.10/1.8
      0
    • Freebuild 1.7.10/1.8
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, dziś chciałbym się Was zapytać na jakim trybie (podane są niżej) chciałbyś zagrać ze znajomymi.

 

W komentarzu wybierz cyfrę i uzasadnij co dokładniej byś chciał tam znaleźć

 

 

 

 

Czy zagrałbyś na serwerze...

 

1. Czysty survival 1.9 bez white listy ( premium / non premium )

2. Czysty survival 1.9 z white listą ( premium / non premium )

3. Survival na modach 1.7.10 bez white listy ( premium / non premium )

4. Survival na modach 1.7.10 z white listą ( premium / non premium )

4. Skyblock na modach bez white listy ( premium / non premium )

5. Skyblock na modach z white listą ( premium / non premium )

6. Czysty skyblock 1.7.10/1.8 ( premium / non premium )

7. Skyblock - dwie drużyny ( premium / non premium )

8. Creative 1.7.10/1.8 ( premium / non premium )

9. Freebuild 1.7.10/1.8 ( premium / non premium )

Opublikowano

Osobiście podoba mi się pomysł skyblocka na dwie drużyny, nopremium.... to mogłoby być dość ciekawe. Ewentualnie freebuild z działkami za pieniążki, npctami i misjami u tych npc na 1.8x1.9x, nopremium :D

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Opublikowano

Robienie kolejnych trybów Survival raczej odpada (w dodatku czystych i nudnych), wypadałoby wykonać dla graczy jakiś serwer SkyBlock z innowacyjnymi pomysłami, pod nową wersję. Jeżeli nie masz pomysłów dotyczących tego trybu, to najlepiej stwórz taki tryb na który masz pomysły i sobie poradzisz. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...