Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ultra Music Festival 2016 - Miami


Risen.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej! ;) Z przyjemnością otwieram wątek o rozpoczętym właśnie #UMF2016. Co myślicie o tegorocznym Ultra? Lineup jak zwykle świetny, pirotechnika, scena też genialna.

Ja osobiście najbardziej czekam na set Garrixa, Hardwella, Armina, Tiesto i W&W. A Wy? ;)

5465845486.png

Opublikowano

Pendulum  :yay: , oczywiście obczaję również armina miszcza.

Opublikowano

Do Tomorrowland ze scenografią starasznie daleko, aczkolwiek liczy się LineUP i na UMF jest na dobrym poziomie!

 

Na moim Main Stage'u czekam  na:

Steve Angelo

Avicci

Hardwell

Knife Party

 

i oczywiście idola TIESTO w jakimś wykonaniu (sunset slot - to jakieś kasyno xD)

 

Smuci fakt że nie ma Oliviera Heldensa, Alesso, Axwell i Ingrosso, Nicky Romero

 

Ale poprawia humor że nie ma Dimitri Vegas i Like Mike'a oraz Steve Aoki z Nervo...

(jaracie się gównem z kołobrzegu haha - odrzutowcem na wieś do polski odebrać szybko hajs$$$$$$$$ i na Tomorrowland śmigają, ale jest KSMRH jest postęp)

 

 

Fajna też jest scena ASOT z dedmau5, arminem, Eric prydzem, Martinem Schulzem

 

 

PS. Armin będzie w Maju(Gdańsk) z ekipą A Stage of Trance promować płytę Embrance, która dziś pojawiła się w biedronce za 15zł! :D

Opublikowano

Dopiero teraz ogarnąłem, że Axwella i Ingrosso nie ma. Porażka. :( Wcześniej ich nie lubiłem, ale po secie na Jutrolandzie 2015 i "Sun is Shining" kocham. Wielka szkoda, że ich nie będzie.

5465845486.png

Opublikowano

Dobra muzyka + wspaniała atmosfera. Czego chcieć więcej?

Jedynie występu z nimi.

Opublikowano

Dopiero przesłuchałem wszystkie sety, bo nie było czasu na live ;v

Top 5 jak dla mnie:

1. Martin Garrix

2. W&W

3. Deadmau5

4. Hardwell

4 i 1/2. Afrojack

5. Knife Party / Pendulum

 

Bardzo brakowało na mainstage takich osób jak: Alesso, Axwell & Ingrosso, Nicky Romero i paru innych

Opublikowano

Martin garrix wcale dla mnie nie poleciał jakoś z wirtuozją. 

Dla mnie topowi to afrojack, armin, hardwell.

Szkoda, że alesso tym razem nie było.

Opublikowano

O widzisz, zapomniałem o Afrojacku, który całkiem fajnie pograł. A szkoda, bo Alesso miał zawsze najlepsze sety ;v

Opublikowano

Garrix pod względem techniki trochę zawiódł, potrafi o wiele lepsze przejścia robić, ale + jest taki, że zaprezentował aż 9 swoich nowych utworów które na prawdę wpadają w ucho.

 

W&W w tym roku pozamiatali i pod względem techniki i muzyki :D

I LOVE EDM <3

Opublikowano

Garrix pod względem techniki trochę zawiódł, potrafi o wiele lepsze przejścia robić, ale + jest taki, że zaprezentował aż 9 swoich nowych utworów które na prawdę wpadają w ucho.

 

W&W w tym roku pozamiatali i pod względem techniki i muzyki :D

 

 

Ale czy na UMF czasem nie grają z wyłączonych decków? xD

5465845486.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...