Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie działające online w USB modzie.. PS3


kivoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pobrałem sobie Mody do gta V na ps3 przez usb.

z tego filmu: https://youtu.be/6JCHyOLQkuQ

Wszystko dziala zaaajebiście tylko problem jest taki że...

nieda się grać przez neta, tzn. jak dołączam do jakiejś sesji, to wrzuca mnie niby do publicznej, ale zawsze jestem w sesji sam.

gdy probuje dolaczyc do kolegi pisze ze. przekroczono czas znajdywania sesji, a gdy kolega proboje dolaczyc to pisze "Połączenie nieudane z powodu niekompatybilnych danych."

jakaś rada na to ?

Opublikowano

Witam, pobrałem sobie Mody do gta V na ps3 przez usb.

z tego filmu: https://youtu.be/6JCHyOLQkuQ

Wszystko dziala zaaajebiście tylko problem jest taki że...

nieda się grać przez neta, tzn. jak dołączam do jakiejś sesji, to wrzuca mnie niby do publicznej, ale zawsze jestem w sesji sam.

gdy probuje dolaczyc do kolegi pisze ze. przekroczono czas znajdywania sesji, a gdy kolega proboje dolaczyc to pisze "Połączenie nieudane z powodu niekompatybilnych danych."

jakaś rada na to ?

 

Jest to problem z modyfikacją. Ogólnie, takie modyfikacje często nie działają w pełni (tak jak w twoim przypadku). Poza tym instalowanie tego typu modyfikacji bez przeróbki jest debilizmem, bo można bana dostać w GTA V i jest z tym od cholery roboty.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

USB menu jest fajne, ale nie idzie grać online, tzn, jak wbijesz online to zawsze będziesz sam, ew. będziesz z tymi, którzy mają to samo mod menu.

// Przy okazji sorka za odkop

76561197963952284.png

Opublikowano

USB menu jest fajne, ale nie idzie grać online, tzn, jak wbijesz online to zawsze będziesz sam, ew. będziesz z tymi, którzy mają to samo mod menu.

// Przy okazji sorka za odkop

@topic

Te mod menu jest to samo co sie nagrywa z CFW. Problem w tym ze CFW moze zmienic pliki przez FTP. Ktos mial CFW z pustym dyskiem, zainstalowal mod menu do GTA i zrobil backupa czy jak to tam sie nazywa i teraz zalozyciel tematu tego backupa wgrywa spowrotem na swoja konsole. Tak sie robi zmodowane komentarze na liscie znajomych. Osobiscie gralem przed heists w gta5 na modach i jesli dobrze pamietam to nie bylo bypass zeby pozwalalo grac z innymi. GTA sprawdza wiekszosc plikow z serwerem czy sie zgadzaja, jak nie to cie wklada do osobnego lobby. Mod menu dzialalo poprzez wkladanie go do plikow ktore nie sa sprawdzane wiec z kazdym update musi isc gdzie indziej i nie zawsze wiadomo gdzie.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

 

USB menu jest fajne, ale nie idzie grać online, tzn, jak wbijesz online to zawsze będziesz sam, ew. będziesz z tymi, którzy mają to samo mod menu.

// Przy okazji sorka za odkop

@topic

Te mod menu jest to samo co sie nagrywa z CFW. Problem w tym ze CFW moze zmienic pliki przez FTP. Ktos mial CFW z pustym dyskiem, zainstalowal mod menu do GTA i zrobil backupa czy jak to tam sie nazywa i teraz zalozyciel tematu tego backupa wgrywa spowrotem na swoja konsole. Tak sie robi zmodowane komentarze na liscie znajomych. Osobiscie gralem przed heists w gta5 na modach i jesli dobrze pamietam to nie bylo bypass zeby pozwalalo grac z innymi. GTA sprawdza wiekszosc plikow z serwerem czy sie zgadzaja, jak nie to cie wklada do osobnego lobby. Mod menu dzialalo poprzez wkladanie go do plikow ktore nie sa sprawdzane wiec z kazdym update musi isc gdzie indziej i nie zawsze wiadomo gdzie.

 

Czyli w skrócie - Jak masz usb mody, grasz tylko z tymi co mają te usb mody, a jak masz przerobioną konsole to wgrywasz mod menu przez ftp i grasz normalnie nawet z tymi co tego menu nie posiadają.

76561197963952284.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...